Goodyear “TruckForce” programıyla kamyonlara hızlı servis sunuyor

16 Haziran 2014
Goodyear “TruckForce” programıyla kamyonlara hızlı servis sunuyor

Goodyear, “TruckForce” programı kapsamında kamyonlara, Avrupa Yol Yardımı’nda ortalama yanıt süresinin üzerinde hızlı servis sunuyor.

Avrupa’daki TruckForce programı kapsamında sağladığı yol yardımı hizmetlerinde ortalama verilerin üstünde performans gösteren Goodyear, Avrupa’da bir kamyondan yardım çağrısı geldiği an ile kamyonun yola geri dönüşü arasındaki ortalama süreyi 138 dakikada tamamladı.

2013 yılında 10 binden fazla kamyona yol yardımı sağlayan Goodyear TruckForce programı, rekor sürede gerçekleşen yol yardımını Avrupa’nın en uzak ve ıssız yollarında bile mümkün kılıyor.

Goodyear TruckForce programı, Türkiye’nin de aralarında olduğu 28 Avrupa ülkesinde 2 bine yakın servis ağıyla hizmet veriyor. Her TruckForce birimi, lastiğe ilişkin tüm sorunların üstesinden gelebilecek gerekli donanıma ve eğitimli personele sahip olup, “Goodyear Serviceline 24h” ile 24 saat hizmete hazır bulunuyor.

Goodyear TruckForce programı, FleetOnlineSolutions (Çevrimiçi-Filo-Çözümleri) internet bazlı lastik yönetim sistemi gibi hizmetleriyle sektördeki en geniş servis ağı desteğini tüketicilerine sunuyor.

Türkçe’nin de dahil olduğu ServiceLine24h çağrı merkezi yanında yeni hizmeti ile birlikte cep telefonu ile bulunduğunuz noktaya göre servis isteyebileceğiniz yeni bir sistem uygulamaya konuldu. Cep telefonlarına göre optimize edilmiş ve böylece şoförün Serviceline24h çağrı merkezi ile kolayca iletişim kurmasını sağlayan özel tasarımlı https://serviceline.24assist.eu/mobile web sitesinin yanı sıra, Roadside Assistance Solutions (RAS-Yol Yardımı Çözümleri) ile Serviceline24h’ın daha etkin kullanımını sağlıyor. RAS araç öperatörü, Serviceline24h aracılığıyla yürütülen herhangi bir acil durum çağrısının daha kolay takip edebilmesini sağlayarak, müşteriyle internet üzerinden eş zamanlı bağlantı kurabiliyor.

YORUMLAR 2 Yorum Yapıldı.

Yorumlar Kapalı.

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN