Yapılan açıklamada, “Jordanian and Turkish  for Public Bus Management and Operation Company'nin 2019 yılında faaliyete başladığı 5+5 yıllık kontratı ikinci faz ihalesini de kazanılmasıyla uzamış, toplam hizmet süresi gerçekleşen 3,5 yıla ilave olarak 5 + 5 yıl genişlemiştir.” denildi.

"2023 yılı sonunda 3.2 milyar konsolide ciro bekliyoruz"

Gürsel Turizm Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hürer Fethi Gündüz yaptığı açıklamada, “İkinci fazla birlikte Ürdün’de faaliyet gösteren mevcut 135 araçlık kapasitemizi 136 araç daha artarak toplam 271  araca çıkarttık. Filomuz da 5 + 5  yıl süreyle faaliyette kalacaktır. 5+5 yıllık sürede toplam ciro büyüklüğünün 315.000.000  USD olmasını beklemekteyiz.” dedi.

Nexpro ürünleri Iveco güvencesiyle pazarda yerini alıyor Nexpro ürünleri Iveco güvencesiyle pazarda yerini alıyor

Gürsel Taşımacılık A.Ş, 2019 yılında faaliyete başladığı operasyonlarında, proje kapsamında verdiği hizmetler; sürücü seçme-yerleştirme, eğitimler, kurumsal giyim-dış görünüm ile otobüslerin tamir bakım servisleri, sürücü konaklama alanları, yakıt istasyonu, geri dönüşümlü otomatik dış yıkama istasyonu ve operasyon kontrol merkezinin bulunduğu 45.000 m2 büyüklüğündeki Ortadoğu’nun en modern garajının inşası da yer alıyor. Bu operasyonun yürütülmesinde  tamamen Türk ekipler tarafından geliştirilen, hat planlama, sürücü görev planlama, garaj ve filo yönetimi, araç takip sistemini tümleşik olarak yönetebilen özel ERP sistemi bulunuyor. Tüm faaliyetlerin tek ekran üzerinden izlenebildiği sistemler Ürdün’de halen ilk ve tek olarak Gürsel tarafından işletilen operasyonlarda kullanılıyor.