BRİSA Haberleri

BRİSA haberleri ve güncel BRİSA gelişmeleri, BRİSA ile ilgili tüm video, BRİSA fotoğrafları ve BRİSA haberleri Lojiyol sitemizde


ÇEKİCİ

Türkiye lastik sektörünün mobilite lideri Brisa, yeni kaplama markası Veloxia’yı hizmete sunarak sürdürülebilir mobilitede öncü bir adım attı.

LASTİK

Brisa’nın üstün performans özellikleriyle öne çıkan, elektrikli araçlarla uyumlu yaz lastiği Bridgestone Turanza 6, kategorisinde 2024 Yılının Seçilmiş Ürünü Ödülü’nü...

LASTİK

Brisa, 2023 yılında mobilite şirketine dönüşüm yolunda güçlü adımlar atarak yılı güçlü bir finansal performans ile kapadı.

HAFİF TİCARİ

Lastik sektörünün mobilite lideri Brisa'nın öncü lastik markası Lassa, zorlu yollara meydan okuyan Transway serisini yeniledi.

LASTİK

Brisa’nın MST’ye özel olarak tasarladığı Telegripper desenli Lassa lastikler, Türkiye’nin ilk ve tek yerli teleskobik forklift (Telehandler) üreticisi MST’nin yeni...

LASTİK

Brisa, Karbon Saydamlık Projesi’nde hem “İklim Değişikliği” hem de “Su Güvenliği” kategorilerinde adını global liderler arasına yazdırdı.

LASTİK

Bridgestone Turanza All Season 6 ve tüm arazi koşullarında kusursuz performans sunan Dueler All-Terrain A/T002’yi piyasaya sundu.   

LASTİK

Brisa, Bridgestone markası ile ayrıcalıklı hizmet vermek üzere oluşturduğu, müşteri deneyimini zenginleştiren mağaza konsepti “Bridgestone Performance Center’ı yaygınlaştırıyor. 

ETKİNLİK

Brisa ve Arvento'nun sponsorluğunda bu yıl ilk kez düzenlenen “Dijital Filo Buluşmaları” Zorlu Center'da sektör liderlerini bir araya getirdi. 

LASTİK

Brisa’nın öncü markası Bridgestone, dünyanın en büyük otomobil firmalarından Toyota'nın yeni nesil C-HR HEV ve PHEV model araçlarının lastik tedarikçisi...

LASTİK

Brisa, 2023 yılının ilk dokuz ayında dengeli kanal dağılımı ve sağlam bilançosu ile güçlü bir performans gösterdi.

LASTİK

Brisa’nın hızlı bakım markası Otopratik ve Cenntro Türkiye, elektrikli araç sektöründe bir ilk olan iş birliğine imza attı.