ELEKTRİKLİ ARAÇ Haberleri

ELEKTRİKLİ ARAÇ haberleri ve güncel ELEKTRİKLİ ARAÇ gelişmeleri, ELEKTRİKLİ ARAÇ ile ilgili tüm video, ELEKTRİKLİ ARAÇ fotoğrafları ve ELEKTRİKLİ ARAÇ haberleri Lojiyol sitemizde


OTOMOBİL

Premium segmentin lideri Mercedes-Benz, 2024’ün ilk çeyreğinde gerçekleştirdiği 6.550 adetlik satışla liderliğini sürdürüyor.

OTOMOBİL

İngiltere’nin en köklü ve saygın otomobil markalarından MG, 2021 yılı sonunda giriş yaptığı Türkiye pazarında dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

ELEKTRİKLİ ARAÇLAR

2024 yılında ikinci el pazarındaki payını da önemli biçimde büyüteceği, yeni yılda satışa sunulacak yeni modellerle birlikte ikinci ele düşen...

ELEKTRİKLİ ARAÇLAR

Elektrikli otomobillerin toplam otomotiv pazarında her geçen gün payını artırması,  araç kredi taleplerinin de artmasına yol açtı.

OTOMOBİL

Koçaslanlar Motorlu Araçlar, alınan her elektrikli araç için Burdur Akçaköy Hatıra Ormanı’na TEMA Vakfı aracılığı ile bir adet fidan bağışlıyor. 

OTOMOBİL

Dünya çapında elektrikli araçlara olan ilgi artmaya devam ederken bu araçların veri kullanımı üzerinde yaratacağı etki de merak konusu oldu.

OTOMOBİL

Dünyanın lider elektrikli araç ve batarya üreticisi BYD (Build Your Dreams) geniş ürün gamı ve  “Bugün, Yarın, Daima” mottosuyla Türkiye’ye...

OTOMOTİV

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK ) tarafından açıklanan son verilere göre; elektrikli araç sayısı 2023 yılının ilk yarısında yüzde 88,8 artış...

OTOMOBİL

Dünyanın lider elektrikli araç ve batarya üreticisi BYD (Build Your Dreams), Türk tüketicisiyle buluşmak için gün sayıyor.

OTOMOBİL

Türkiye çapında bu yılın başında 1719 olan şarj istasyonu sayısı 3 bin 790'a, 3 bin 81 olan şarj noktası sayısı...

HAFİF TİCARİ

Dünyanın en büyük 3’üncü elektrikli araç üreticisi SAIC bünyesinde bulunan MAXUS’un distribütörü Doğan Trend Otomotiv oldu.

ELEKTRİKLİ ARAÇLAR

LeasePlan Türkiye, araç ve filo kiralama pazarında sıfır emisyonlu bir gelecek için somut adımlar atmaya devam ediyor.