Elektrikli araçlar Haberleri

Elektrikli araçlar haberleri ve güncel Elektrikli araçlar gelişmeleri, Elektrikli araçlar ile ilgili tüm video, Elektrikli araçlar fotoğrafları ve Elektrikli araçlar haberleri Lojiyol sitemizde


OTOMOBİL

Türkiye’de elektrikli otomobillere olan talep her geçen gün artıyor. 2023 yılı başında 14 bin 552 adet olan elektrikli araç sayısı,...

OTOMOBİL

Opel, müşterilerinin  gelecekteki ulaşım taleplerinin karşılanmasını sağlamak için odak noktasında tuttuğu elektrikliye geçiş stratejisini destekleyen pazarlama çalışmalarıyla dikkat çekiyor.

ELEKTRİKLİ ARAÇLAR

Elektrikli araç sahiplerinin de periyodik bakım ve düzenli kontroller yapması gerekiyor. Bu bakım adımları aracın güvenliğini, performansını ve uzun ömürlülüğünü...

OTOMOBİL

Avrupa’nın B-HB segmentinde en fazla satılan modeller listesinde en üst sıralarda yer alan PEUGEOT 208, yenilenmesinin ardından mart ayı itibarıyla...

OTOBÜS

Sürdürülebilir mobiliteye yönelik yatırımlarına devam eden MAN Truck & Bus, elektrikli araçlarda Avrupa pazarının zirvesine yerleşti.

OTOMOBİL

Citroën Türkiye, 2023 yılında Citroën dünyası içerisinde Fransa ve Almanya’nın ardından en fazla elektrikli modelin satıldığı 3’üncü ülke oldu.

HAFİF TİCARİ

IVECO ve Hyundai’nin ortak üreteceği tamamen elektrikli hafif ticari araç modeli için iki grup arasında anlaşma imzalandı.

ELEKTRİKLİ ARAÇLAR

Consumer Reports'a göre hava sıcaklığının sıfırın altına düştüğü günlerde elektrikli araç sürüş menzili yüzde 25 oranında azalıyor.

OTOMOBİL

Stellantis STLA Large Platformu ile elektrikli araçlarının menzilini 800 kilometreye çıkartacak. Stellantis markaları yeni platformla hiper spor otomobillerin performansını yakalayacak.

AĞIR TİCARİ

Siemens, elektrikli otobüsler ve elektrikli kamyonlar için hızlı şarj çözümlerinde uzmanlaşan Heliox’u satın aldı.

OTOMOBİL

Hyundai, yenilikçi "Aktif Hava Eteği" teknolojisiyle elektrikli araçların aerodinamik performansını ve sürüş menzilini artırıyor.

HAFİF TİCARİ

Stellantis, Avrupa (AB29) toplam pazar satış sıralamasında ikincilik  konumunu pekiştirdi ve 2023 mali yılında yüzde 18,4 pazar payı elde etti.