Mobilite Haberleri

mobilite haberleri ve güncel mobilite gelişmeleri, mobilite ile ilgili tüm video, mobilite fotoğrafları ve mobilite haberleri Lojiyol sitemizde


RÖPORTAJ

DKV Mobility Türkiye Ülke Müdürü Deniz Çokcoş Sezer, şirketin lojistik sektöründeki yenilikçi yaklaşımları ve Türkiye'deki operasyonları hakkında bilgi verdi.

OTOMOBİL

Dünyanın en büyük mobilite şirketlerinden Stellantis, 2023 yılında ortaya koyduğu güçlü performansını sosyal sorumluluk projeleriyle destekliyor.

HAFİF TİCARİ

Dünyanın en büyük mobilite şirketlerinden Stellantis’in ticari alandaki temsilcisi Stellantis Pro One, yeni nesil modellerini yollara çıkarmaya hazırlanıyor.

OTOMOBİL

Dünyanın en büyük mobilite şirketlerinden Stellantis, 2023’te rekor seviyede net gelir, net kâr ve endüstriyel serbest nakit akışı sağladı.

AĞIR TİCARİ

Allison Ventures, ticari hizmet mobilitesi ve iş çözümlerindeki teknolojik gelişmeleri desteklemek üzere yeni kurulan ve büyüme aşamasındaki şirketlere yatırım yapacak.

OTOMOBİL

Otomotiv sektöründeki dijitalleşme eğilimi, sadece rekabeti artırmakla kalmayıp, aynı zamanda geleceği şekillendirecek inovasyonları da beraberinde getiriyor.

OTOMOBİL

Togg, doğuştan elektrikli ikinci akıllı cihazının güncel halini T10F ismiyle dünyanın en büyük teknoloji fuarı CES 2024’te dünya kamuoyuyla paylaştı.

OTOMOBİL

Hyundai Motor Company, Tayland Bangkok'taki True Digital Park'ta geleceğin mobilitesini sergilemek ve gelişime liderlik etmek adına yeni tesis açtı.

OTOMOBİL

2023'te 15 farklı elektrikli model tanıtan Opel, elektrikli mobiliteye geçişte öncü rolünü güçlendiriyor; 2024'te ise her modelinde tamamen elektrikli seçenek...

ÇEKİCİ

Michelin, yağmurlu havalarda güvenli sürüş için takip mesafesini artırma, hızı düşürme ve ani fren yapmaktan kaçınma gibi önemli tavsiyelerde bulunuyor.

ETKİNLİK

Brisa ve Arvento'nun sponsorluğunda bu yıl ilk kez düzenlenen “Dijital Filo Buluşmaları” Zorlu Center'da sektör liderlerini bir araya getirdi. 

OTOMOBİL

HMGICS, geleneksel üretime göre daha yenilikçi bir üretim methodu kullanacak ve insan merkezli akıllı otomotiv üretim teknolojisi için de bir...