Prometeon Türkiye Haberleri

Prometeon Türkiye haberleri ve güncel Prometeon Türkiye gelişmeleri, Prometeon Türkiye ile ilgili tüm video, Prometeon Türkiye fotoğrafları ve Prometeon Türkiye haberleri Lojiyol sitemizde


AĞIR TİCARİ

Prometeon Türkiye, MEA, Rusya, CIS Bölgesi Pazarlama Direktörü Faruk Uslu, “Vizyonumuz; en iyi lastikleri ve çözümleri üretmek” dedi.

AĞIR TİCARİ

Prometeon Türkiye ve Beypi A.Ş arasında imzalanan anlaşma ile Beypiliç’in filosundaki araçların lastik yönetimini, Prometeon Türkiye üstleniyor.

AĞIR TİCARİ

Prometeon Türkiye, Uludağ Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği'nin (OİB) düzenlediği “İhracatın Şampiyonları Ödül Töreni”nde Altın İhracatçı Ödülü kazandı.

AĞIR TİCARİ

Prometeon Türkiye, Cumhuriyet’in 100’üncü yılında Türkiye’nin ilk lastik fabrikasının sahibi olarak Türkiye ekonomisine katkı sunmaya devam ediyor.

AĞIR TİCARİ

Prometeon Türkiye ve Barsan Global Lojistik, yeni bir anlaşmaya imza attı. Barsan Global Lojistik’in filosundaki araçların lastik yönetimini üstlenen Prometeon...

LASTİK

Okan Vural, Prometeon Türkiye, Afrika, Orta Doğu, Rusya, Orta Asya ve Kafkaslar Bölgesi İnsan Kaynakları Direktörü olarak atandı.