Renault Trucks Haberleri

Renault Trucks haberleri ve güncel Renault Trucks gelişmeleri, Renault Trucks ile ilgili tüm video, Renault Trucks fotoğrafları ve Renault Trucks haberleri Lojiyol sitemizde


AĞIR TİCARİ

Renault Trucks ve Alunites ajansı, "The Good Move, Dekarbonizasyon Hedefi" belgesel dizisi ile Fransa'da üç ayrı iletişim ödülüne layık görüldü.

AĞIR TİCARİ

Türkiye’deki varlığını daha da güçlendirmek ve müşteri memnuniyetini artırmak üzere stratejik gelişimleri hayata geçiren Renault Trucks Türkiye’de iki önemli atama...

ÇEKİCİ

Renault Trucks Başkanı Bruno Blin, "Renault Trucks'ın 2023 yılını % 18 artışla toplam 69 bin 859 araç teslimatıyla tamamladığını açıkladı.

ÇEKİCİ

Kayar Uluslararası Taşımacılık firmaları, tamamı Renault Trucks olan filolarını yine Renault Trucks çekiciler ile yeniliyor.

ÇEKİCİ

Özçelik Transport, yüzde 80’in üzerinde Renault Trucks araçlardan oluşan filosunu yine Renault Trucks çekiciler ile yeniliyor.

ÇEKİCİ

Yenilenebilir enerji: Bourg-en-Bresse'deki Renault Trucks tesisi, 17 hektarlık güneş enerjisiyle donatılıyor.

ÇEKİCİ

Renault Trucks çekicilere dönüştüren LGT Lojistik, teslim aldığı son araçlarla Türkiye’de Turbo Compound teknolojisine sahip en büyük filo oluyor.

ÇEKİCİ

AGİT Uluslararası Nakliyat, Renault Trucks’ın Türkiye Cumhuriyeti’nin 100'üncü yılına özel tasarladığı Prestige çekicisinin sahibi oldu. 

ÇEKİCİ

Ziver İnşaat, tüm inşaat endüstrisi yelpazesini kapsayan faaliyetlerinde kullanmak üzere 50 adet Renault Trucks araç ile filo yatırımı yaptı.

AĞIR TİCARİ

Renault Trucks, 4 yaş ve üstündeki araçları için özel bir kampanya düzenliyor. Kampanya kapsamında yüzde 30’a varan servis hizmeti avantajları...

LOJİSTİK

Alışan Lojistik, son alarak 70 adet yeni Renault Trucks T EVO serisi çekici ile öz mal araç filosuna yatırım yapmaya...

ÇEKİCİ

Renault Trucks, Aralık ayı boyunca devam eden “Güçlü Taşımacılık, Akıllı Finansman” kampanyası ile ticari araç kullanıcı ve filoları için yeni...