SKODA Haberleri

SKODA haberleri ve güncel SKODA gelişmeleri, SKODA ile ilgili tüm video, SKODA fotoğrafları ve SKODA haberleri Lojiyol sitemizde


OTOMOBİL

Yeni Škoda Superb, Elite, Premium, Prestige ve L&K Crystal olmak üzere dört donanım seviyesiyle Türkiye’de satışa sunuldu.

OTOMOBİL

Škoda, elektrikli araç ürün gamını her geçen gün genişletiyor ve elektrikli araçları herkes için daha ulaşılabilir hale getiriyor.

OTOMOBİL

Škoda, Türkiye’deki geniş ürün yelpazesini 2024 yılı içerisinde daha da güçlendirecek. Markanın Kamiq ve Scala ailesi, Türkiye’de kullanıcıların beğenisine sunuldu.

OTOMOBİL

Škoda, Yeni Kamiq ve Scala’nın tanıtımını gerçekleştiren Škoda, şimdi ise markanın tüm dünyada en çok tercih edilen modeli Octavia’yı güncelledi.

OTOMOBİL

Škoda, 2024 yılına ürün atağıyla başladı. B-SUV modeli Kamiq ve C-HB modeli Scala yenilenerek daha iddialı hale getirildi. Škoda, bu...

OTOMOBİL

Škoda, Octavia’yı yenileyerek 14 Şubat Çarşamba günü tanıtmaya hazırlanıyor. Dijital dünya prömiyeriyle tanıtılacak yeni Octavia, Sedan ve Combi versiyonlarıyla sunulacak. 

OTOMOBİL

Škoda, Laura sesli asistanına yapay zeka temelli ChatGPT'yi entegre ederek yenilikçi stratejisini sürdürüyor ve dikkatleri üzerine çekiyor.

OTOMOBİL

2023 yılında global olarak % 18.5 büyüyen Škoda, 866 bin 800 araç satışıyla rekor kırarken, Türkiye'de satışlarını önemli ölçüde artırarak...

OTOMOBİL

2023 Türkiye otomobil pazarında tarihi bir rekora imza atan Škoda, Aralık ayında 4 bin 484 adetlik satışla 2023’ün en yüksek...

OTOMOBİL

Škoda Superb’in dördüncü nesli, daha sofistike bir tasarım, daha fazla genişlik, daha fazla konfor ve en yeni teknolojilerle iddiasını daha...

OTOMOBİL

Škoda, yeni nesil Superb’in 2 Kasım’da gerçekleştirilecek dünya lansmanı öncesinde amiral gemisi modelinin çizimlerini gösterdi.

OTOMOBİL

Škoda, yeni nesil Kodiaq modelinin dünya prömiyerini gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Škoda, lansman öncesi aracın çizimlerini paylaştı.