Stellantis Haberleri

Stellantis haberleri ve güncel Stellantis gelişmeleri, Stellantis ile ilgili tüm video, Stellantis fotoğrafları ve Stellantis haberleri Lojiyol sitemizde


OTOMOBİL

Otomotiv sektörünün en büyük gruplarından Stellantis, alternatif mobilite çözümlerine yaptığı yatırımları artırmaya devam ediyor.

HAFİF TİCARİ

Dünyanın en büyük mobilite şirketlerinden Stellantis’in ticari alandaki temsilcisi Stellantis Pro One, yeni nesil modellerini yollara çıkarmaya hazırlanıyor.

HAFİF TİCARİ

Stellantis, ticari araçtaki stratejik hamlesi Stellantis Pro One ile olağanüstü sonuçlara imza atmaya devam ediyor.

OTOMOBİL

Dünyanın en büyük mobilite şirketlerinden Stellantis, 2023’te rekor seviyede net gelir, net kâr ve endüstriyel serbest nakit akışı sağladı.

OTOMOBİL

Stellantis STLA Large Platformu ile elektrikli araçlarının menzilini 800 kilometreye çıkartacak. Stellantis markaları yeni platformla hiper spor otomobillerin performansını yakalayacak.

OTOMOBİL

Stellantis, 2026'ya kadar 250 bin yeni nesil aracını SIXT'in Avrupa ve Kuzey Amerika filosuna dahil edecek.

HAFİF TİCARİ

Stellantis, Avrupa (AB29) toplam pazar satış sıralamasında ikincilik  konumunu pekiştirdi ve 2023 mali yılında yüzde 18,4 pazar payı elde etti.

ELEKTRİKLİ ARAÇLAR

Stellantis Ventures, sodyum iyon batarya teknolojisini geliştiren ve ticarileştiren Fransa merkezli bir şirket olan Tiamat'a stratejik yatırımcı olarak katıldığını duyurdu.

OTOMOBİL

Stellantis, bu hedefe ulaşma noktasında şirket stratejisinde önemli bir rol oynayan döngüsel ekonomi yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor.

ELEKTRİKLİ ARAÇLAR

Stellantis, modüler batarya değiştirme yoluyla yeni bir enerji dağıtım yöntemine öncülük eden Ample şirketiyle ortaklık kurmak için bağlayıcı bir anlaşma...

ATAMA

İbrahim Anaç, Stellantis Türkiye'nin yeni Ülke Başkanı olarak atandı, Olivier Cornuaille ise Ortadoğu ve Afrika Bölgesi'nde Satış ve Pazarlama Operasyonlarından...

OTOMOBİL

Stellantis, Cezayir'deki Tafraoui fabrikasında 200 milyon Euro yatırımla üretime başladı, yıllık 90 bin araç kapasitesiyle bölge otomotiv endüstrisini güçlendiriyor.