SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Haberleri

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK haberleri ve güncel SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK gelişmeleri, SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK ile ilgili tüm video, SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK fotoğrafları ve SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK haberleri Lojiyol sitemizde


AĞIR TİCARİ

Mercedes-Benz Türk’ün çatı şirketi Daimler Truck, 2023 yılında da sürdürülebilirlik ve dönüşüm faaliyetleri kapsamında önemli kilometre taşlarına ulaştı.

LOJİSTİK

Arkas Bunker sürdürülebilirlik hedefleri doğrultusunda Uluslararası Sürdürülebilirlik ve Karbon Sertifikasını (ISCC – International Sustainability and Carbon Certification) aldı.

ETKİNLİK

Mercedes-Benz Türk’ün Koza Merkezi, şirket içerisinde yenilikçi, sürdürülebilir, dijitalleşmeye yönelik fikirlerin hayata geçirildiği Yenilikçi Fikir Haftaları’na 6’ncı kez ev sahipliği...

OTOBÜS

Mercedes-Benz Türk, gelecek nesillere daha temiz bir dünya bırakmak için gerçekleştirdiği çalışmalarını 2023 yılında da sürdürdü.

AĞIR TİCARİ

Mercedes-Benz Türk, ‘ODMD Satış ve İletişim Ödülleri’nde ‘Her Kızımız Bir Yıldız’ projesi ile ‘Sürdürülebilirlik’ kategorisinde ödülün sahibi oldu.

HAFİF TİCARİ

Almanya'da TRANSPORT Dergisi tarafından kamyonet ve teslimat kamyonetleri kategorisinde 2024 Avrupa Sürdürülebilir Taşımacılık Ödülü eDaily'ye verildi.

LASTİK

Dünya çapında 15.000 tedarikçi arasından yıl boyunca Pirelli’nin hedeflerini gerçekleştirmesine katkılarıyla en fazla öne çıkan tedarikçiler ödüllendirildi. 

OTOMOBİL

Çevreci ve sürdürebilir bir marka olarak ürün gamında halihazırda 15 elektrikli model sunan Opel, 2025 yılından itibaren sadece elektrikli araçlar...

OTOBÜS

Sürdürülebilirlik anlayışını, sürdüren TEMSA, Marsık Yayıncılık iş birliğiyle hayata geçirdiği ikinci kitap projesi “Doğaya Bir Bilet”i tanıttı.

AĞIR TİCARİ

Busworld uluslararası ticaret fuarında IVECO BUS, Avrupa'da sürdürülebilir toplu taşımacılıkta değişim yolunda liderliğe yürüyor.

ÇEVRECİ LOJİSTİK

MNG Kargo, sahip olduğu gelecek vizyonu çerçevesinde hayata geçirdiği sürdürülebilirlik çalışmalarıyla Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Amaçlarına katkı sağlıyor.

LASTİK

Pirelli, en az % 50 oranında biyolojik bazlı ve geri dönüştürülmüş kaynaklı malzeme içeren lastikleri tanımlamak için özel bir logo...