SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK Haberleri

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK haberleri ve güncel SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK gelişmeleri, SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK ile ilgili tüm video, SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK fotoğrafları ve SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK haberleri Lojiyol sitemizde


LOJİSTİK

Alışan Lojistik’in, sürdürülebilirlik alanındaki çevresel, sosyal ve ekonomik sorumluluklarını ve çalışmalarını aktardığı ilk Sürdürülebilirlik Raporu yayınlandı.

LOJİSTİK

Boltas, International Data Corporation (IDC) Türkiye CIO Zirvesi’nde sürdürülebilirlik alanındaki yaklaşımı ve projesiyle ödüle layık görüldü.

LOJİSTİK

Mercedes-Benz Türk, Çevre Haftası'nda Aksaray ve Hoşdere fabrikalarındaki yenilenebilir enerji ve geri dönüşüm projelerini paylaştı.

RÖPORTAJ

DKV Mobility Türkiye Ülke Müdürü Deniz Çokcoş Sezer, şirketin lojistik sektöründeki yenilikçi yaklaşımları ve Türkiye'deki operasyonları hakkında bilgi verdi.

OTOMOBİL

Dünyanın en büyük mobilite şirketlerinden Stellantis, 2023 yılında ortaya koyduğu güçlü performansını sosyal sorumluluk projeleriyle destekliyor.

AĞIR TİCARİ

Mercedes-Benz Türk’ün çatı şirketi Daimler Truck, 2023 yılında da sürdürülebilirlik ve dönüşüm faaliyetleri kapsamında önemli kilometre taşlarına ulaştı.

Arkas Bunker sürdürülebilirlik hedefleri doğrultusunda Uluslararası Sürdürülebilirlik ve Karbon Sertifikasını (ISCC – International Sustainability and Carbon Certification) aldı.

ETKİNLİK

Mercedes-Benz Türk’ün Koza Merkezi, şirket içerisinde yenilikçi, sürdürülebilir, dijitalleşmeye yönelik fikirlerin hayata geçirildiği Yenilikçi Fikir Haftaları’na 6’ncı kez ev sahipliği...

OTOBÜS

Mercedes-Benz Türk, gelecek nesillere daha temiz bir dünya bırakmak için gerçekleştirdiği çalışmalarını 2023 yılında da sürdürdü.

AĞIR TİCARİ

Mercedes-Benz Türk, ‘ODMD Satış ve İletişim Ödülleri’nde ‘Her Kızımız Bir Yıldız’ projesi ile ‘Sürdürülebilirlik’ kategorisinde ödülün sahibi oldu.

Almanya'da TRANSPORT Dergisi tarafından kamyonet ve teslimat kamyonetleri kategorisinde 2024 Avrupa Sürdürülebilir Taşımacılık Ödülü eDaily'ye verildi.

LASTİK

Dünya çapında 15.000 tedarikçi arasından yıl boyunca Pirelli’nin hedeflerini gerçekleştirmesine katkılarıyla en fazla öne çıkan tedarikçiler ödüllendirildi.