Tırsan Haberleri

Tırsan haberleri ve güncel Tırsan gelişmeleri, Tırsan ile ilgili tüm video, Tırsan fotoğrafları ve Tırsan haberleri Lojiyol sitemizde


TREYLER

Tırsan; Mersin’in 40 yılı aşkın süredir öncü lojistik firmalarından İmsan Group’a 60 adet Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus teslim etti.

TREYLER

Ar-Ge çalışmalarına sürekli devam eden Tırsan, En Çok Patent Tescili Alan Üyeler kategorisinin dördüncü kez şampiyonu oldu.

TREYLER

Tırsan; İGB Bims ve Çobanoğulları Lojistik firmalarına toplamda 70 adet Tırsan Tenteli Perdeli Rulo Taşıyıcı, Tırsan Hafif Tenteli Perdeli ve...

TREYLER

Tırsan; Hüseyinoğulları Nakliyat’a 1 adet Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus ve 2 adet Kässbohrer Hafif Açık Kasa Platform teslimatı gerçekleştirdi.

TREYLER

Yatırımlarına devam eden DB Schenker Arkas, geçtiğimiz yıl Tırsan Treyler'den aldığı 15 treylere 13 adet daha ekledi.

AĞIR TİCARİ

Lojistik sektörünün lider markalarından Borusan Lojistik’e 20 adet Talson Tren Yüklemeli Tekstil Taşıyıcı teslimatı gerçekleştirdi. 

AĞIR TİCARİ

Sektörünün en güçlü firması Blokbims, 50 adet Tırsan Tenteli Perdeli Rulo Taşıyıcı ve Kässbohrer Hafif Açık Kasa Platform yatırımı yaptı.

TREYLER

Tırsan; Hatay’ın öncü lojistik firmalarından biri olan Enveroğlu Nakliyat’a 16 adet Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus teslim etti.

TREYLER

Tırsan; Hatay merkezli Öz Cemay Uluslararası Taşımacılık’a 25 adet Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus teslimatı gerçekleştirdi. 

TREYLER

Sun-Ka Sungurlu Kağıtçılık, lojistik operasyonlarında sürdürülebilirliği ve verimliliği artırmak adına Tırsan Treyler ile yeni bir iş birliğine imza attı.

TREYLER

Tırsan; İstanbul merkezli TTS Uluslararası Nakliyat’a 21 adet Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus teslim etti. Firmanın filosundaki Tırsan araç sayısı...

AĞIR TİCARİ

 Tırsan; lojistik sektörünün köklü firmalarından Gelişim Lojistik’e 25 adet Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride teslim etti.