Treyler Haberleri

Treyler haberleri ve güncel Treyler gelişmeleri, Treyler ile ilgili tüm video, Treyler fotoğrafları ve Treyler haberleri Lojiyol sitemizde


TREYLER

Tırsan, Miran Lojistik’e 50 adet Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus, teslimatı gerçekleştirdi. Firmanın yapmış olduğu son yatırım ile birlikte filosundaki...

TREYLER

Element Logistics, Avrupa'daki lojistik hizmetlerini genişletmek için filosuna 15 adet yeni TIRSAN Tenteli Perdeli Multi Ride aracı ekledi.

Türk Treyler sektörünün en köklü kuruluşlarından biri olan Serin Treyler, yeni ürünü ADR’li krom tanker L4BH treylerin teslimatlarına başladı.

TREYLER

Yatırımlarına devam eden DB Schenker Arkas, geçtiğimiz yıl Tırsan Treyler'den aldığı 15 treylere 13 adet daha ekledi.

TREYLER

Ağır Vasıta Treyler Zirvesi’nde konuşan Schmitz Cargobull CEO'su Kerem Taş, yaptığı sunumda Türkiye’deki treyler pazarı ve Schmitz Cargobull hakkında bilgi...

Ağır Vasıta, Treyler Zirvesi; “Geleceğin Treyleri, Türkiye’de Treyler Üretiminin Geleceği” ana başlığıylaThe Green Park Pendik Hotel & Convention Center’da yapılacak.

TREYLER

Türkiye treyler sektörü, Cumhuriyetin 100'üncü yılında tarihi bir başarıya imza atarak Avrupa'nın ikinci büyük treyler üretim merkezi haline geldi.

TREYLER

Tırsan; Hatay’ın öncü lojistik firmalarından biri olan Enveroğlu Nakliyat’a 16 adet Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus teslim etti.

TREYLER

Tırsan; Hatay merkezli Öz Cemay Uluslararası Taşımacılık’a 25 adet Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus teslimatı gerçekleştirdi. 

TREYLER

Sun-Ka Sungurlu Kağıtçılık, lojistik operasyonlarında sürdürülebilirliği ve verimliliği artırmak adına Tırsan Treyler ile yeni bir iş birliğine imza attı.

TREYLER

Schmitz Cargobull Türkiye, Philip Morris Türkiye’ye 31 adet TAPA sertifikalı S.BO kapalı kutu yarı römork treyler teslim etti.

Doğuş Otomotiv, treyler ve semi treyler üretimi konusunda Avrupa'nın en büyük üç üreticisinden biri olan Wielton S.A. ile distribütörlük anlaşması...