Volkswagen Ticari Araç Haberleri

Volkswagen Ticari Araç haberleri ve güncel Volkswagen Ticari Araç gelişmeleri, Volkswagen Ticari Araç ile ilgili tüm video, Volkswagen Ticari Araç fotoğrafları ve Volkswagen Ticari Araç haberleri Lojiyol sitemizde


HAFİF TİCARİ

Antalya’da personel ve öğrenci taşımacılığı yapan Çetin Tur Taşımacılık, filosunu Volkswagen Ticari Araç modelleriyle güçlendirdi.

HAFİF TİCARİ

Yeni Amarok, Uluslararası Yılın Ticari Aracı (IVotY) jürisinden "Uluslararası Pick-up Ödülü "nü (IPUA 2024) üçüncü kez aldı.

HAFİF TİCARİ

Volkswagen Ticari Araç, Amarok’un 2.0 lt. TDI Life, Style ve Style Plus modelleri için Kasım ayı boyunca avantajlı kredi faiz...

HAFİF TİCARİ

Volkswagen Ticari Araç’ın C-D segmentindeki güçlü temsilcisi Crafter’ın, Servis ve Okul versiyonları yeniden yollarda. 

HAFİF TİCARİ

Volkswagen Ticari Araç’ın çok yönlü kullanıma uygun premium modeli Yeni Multivan’ın Türkiye pazarına sunulmasına sayılı günler kaldı.

HAFİF TİCARİ

Volkswagen Ticari Araç, Türkiye pazarındaki 500 bininci satışa ulaşmanın gurur ve sevincini yaşıyor.

HAFİF TİCARİ

Volkswagen Ticari Araç'tan garanti atağı.

OTOMOBİL

Yeni Amarok Geri Dönüyor: Güney Afrika’dan Dünya’ya. 

HAFİF TİCARİ

Volkswagen Ticari Araç, haziran ayı boyunca geçerli olacak özel bir kredi kampanyası düzenledi.

Volkswagen Ticari Araç’ın C-D segmentindeki güçlü temsilcisi Crafter model ailesi Okul ve Servis modellerinin Uzun Şaşi (LWB) versiyonuyla genişledi.

Volkswagen Ticari Araç, kampanyasını aşınma ve yürüyen aksam parçaları ile fren hidroliğini içeren ek kampanyalarla genişletti.

HAFİF TİCARİ

Volkswagen Ticari Araç 1 Mart - 31 Mayıs 2020 tarihlerinde garanti süreleri biten araç sahiplerinin garanti sürelerini 3 ay uzattı