Hamdi Erçelik ETA Genel Müdürü oldu

8 Eylül 2014
Hamdi Erçelik ETA Genel Müdürü oldu

ETA’nın (Elektronik Taşımacılık Ağı) yeni Genel Müdürü Hamdi Erçelik oldu. Erçelik, 1 Eylül 2014 tarihinde yeni görevine başladı.

Borusan Lojistik çatısı altında kurulan, güvenilir, izlenebilir ve uygun fiyatlı nakliye hizmeti sunan Elektronik Taşımacılık Ağı ETA’nın Genel Müdürlüğüne Hamdi Erçelik atandı. Hamdi Erçelik yeni görevine 1 Eylül 2014 tarihi itibarı ile başladı.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Metalurji Mühendisliği bölümünden mezun olan Hamdi Erçelik, 1996 yılında Borusan Grubu şirketlerinden Birlik Galvaniz’de çalışma hayatına başladı. 2002 yılından itibaren Borçelik ve Kerim Çelik şirketlerinde farklı kademe ve pozisyonlarda 12 yıl görev yapan Hamdi Erçelik bu atamadan önce Kerim Çelik Bursa Şube ve Marmara Bölge Direktörü olarak görev yapıyordu.

ETA’NIN ÜYE SAYISI 5 BİN

2012 yılında, grubun inovatif yeni iş modelleri yaratma insiyatifi kapsamında, 5 milyon dolar yatırımla kurulan Elektronik Taşımacılık Ağı ETA, bir yandan kamyoncu esnafını Türkiye’nin en büyük, en etkin ve en son teknolojileri kullanan filosu haline getirirken diğer yandan KOBİ’lere güvenilir, izlenebilir ve uygun fiyatlı, nakliye hizmeti sunuyor. ETA, son teknolojileri kullanarak binlerce aracın verimli hareket etmesini sağlayan ve verimlilikten elde edilen kazancı tüm partilere değer olarak sunan yeni bir iş modeli ortaya koyuyor.

YORUMLAR 1 Yorum Yapıldı.

Yorumlar Kapalı.

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN