Türkiye'nin öncü lojistik firmalarından Horoz Lojistik; 2023 yılının yorgunluğunu atmak ve 2024'e enerji dolu bir başlangıç yapmak için özel bir etkinlik düzenledi. Üst düzey yönetim ve tüm şirket çalışanlarının katılımıyla gerçekleşen gecede, şirketin başarı hikayesinin yazılmasında katkıları çok önemli olan 25, 15 ve 10 yıl gibi uzun süreler boyunca hizmet veren çalışanlar onurlandırıldı.

1706827501 54Horoz Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Taner Horoz, organizasyon hakkında şu açıklamalarda bulundu: “82 yıllık köklü geçmişimizle, 2500’e yakın çalışan sayımızla büyük bir aileyiz. Horoz ailesinin bir parçası olan bu değerli çalışma arkadaşlarımıza, şirketin bugünkü başarısına ulaşmasında ortaya koydukları özveri ve başarı için teşekkür ediyor, birlikte daha nice başarılı yıllar geçirmeyi diliyoruz.

Horoz 20

Horoz Lojistik, bugün sektördeki lider konumunu sağlamlaştırmış olmanın gururunu, şirketin başarı öyküsüne katkıda bulunan uzun soluklu çalışanlarına özel bir teşekkür etkinliği düzenleyerek yaşıyor. 25, 15, ve 10 yıl gibi uzun sürelerdir şirketimizin bir parçası olan bu değerli çalışma arkadaşlarımız, sadece uzun süreli hizmetleriyle değil, aynı zamanda şirket değerlerine duydukları sadakatleriyle de şirket kültürümüzü güçlendirmişlerdir. Bu özel gecede, Horoz Lojistik ailesi olarak onlara duyulan minnettarlığı bir adım öteye taşımanın sevincini yaşıyoruz.”

“Gelecek Hayalin” varsa Ford Otosan yanında “Gelecek Hayalin” varsa Ford Otosan yanında

Horoz 10 Yil

Horoz 10

Horoz Figen Ozel

1706827516 20240109 105054

Horoz Lojistik, Cumhuriyet'in 100. Yılını bir kez daha coşkuyla kutladı...

İstanbul Florya Crowne Plaza Otel'de gerçekleşen "Horoz 2024'e Merhaba Etkinliği’’ ünlü sanatçıların sahne aldığı muhteşem bir atmosferde başladı. Etkinlik, çalışanlara teşekkür plaketleri verilen duygusal bir "Plaket Töreni" ile açıldı. Gecenin ilerleyen saatlerinde, hediye çekilişi ve sürpriz dans gösterileriyle renklendi. Türk bayrakları ve marşları eşliğinde Cumhuriyet'in 100. yılını bir kez daha coşkuyla kutlayan Horoz Lojistik ailesi, 2024'e enerji dolu bir başlangıç yapmanın mutluluğunu paylaştı.