Horoz Lojistik’te deneyimli isimler yeni sorumluluklar üstlendi. Gökhan Kılıç “Filo ve Operasyon Direktörü” olarak yeni görevine başlarken Kaan Cömert ise “E-ticaret Direktörü” olarak atandı.

1708347411 G Khan K L D S C 5851

Gökhan Kılıç, 2005 yılında Lojistik Uzmanı olarak işe başladığı Horoz Lojistik’te Yurtiçi Komple Taşıma, Yurtiçi Dağıtım, İş Geliştirme faaliyetlerinde çeşitli görevler üstlendikten sonra Yurtiçi Komple Taşımacılık Grup Başkanlığı’na bağlı olarak “Müşteri Hizmetleri ve Süreç Geliştirme Grup Müdürü” görevini yürütmekteydi. Ocak 2024 tarihi itibariyle “Filo ve Operasyon Direktörü” olarak atanan Kılıç; yılların deneyimi ve uzmanlığıyla, daha etkin bir performans sergileyerek, şirketin operasyonel verimliliğini artırmasına öncülük edecek.

Gökhan Kılıç, uzun yıllardır Horoz Lojistik ailesinin bir parçası olarak şirketin büyüme yolculuğunda yer aldığını belirterek, 'Kurulduğu günden beri sektördeki liderliğini sürdürmek için müşteri odaklı yaklaşımıyla bilinen bir yapımız var. Yeni görevlerimizle birlikte, müşterilerimize daha yüksek kalitede hizmet sunmak ve operasyonel mükemmeliyetimizi artırmak için kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz.' dedi."

1708347409 Kaan C Mert

Kaan Cömert, 2017 yılında Satış Yönetmeni olarak başladığı Horoz Lojistik bünyesinde çeşitli alanlarda görev yapmış deneyimli bir isimdir. Altı yılı aşkın süre boyunca İş Geliştirme Müdürü, Lojistik Operasyon Müdürü ve E-Ticaret Grup Müdürü pozisyonlarında başarılı bir şekilde görev almıştır. 

Karasu Limanı'ndan Köstence'ye yeni Ro-Ro seferleri başladı Karasu Limanı'ndan Köstence'ye yeni Ro-Ro seferleri başladı

Gösterdiği üstün performansıyla e-ticaret direktörlüğüne terfi eden Cömert ise, şirketteki yeni rolüyle ilgili yaptığı açıklamada: “Horoz Lojistik, sektörün ihtiyaçlarını iyi analiz eden ve daima içinde bulunduğumuz çağın çevikliğine uygun hareket eden bir şirket. Teknolojideki bu hızlı değişimin içinde olarak yeni projelendirdiğimiz öncü faaliyetlerde bunu deneyimlemek ve bu sürecin bir parçası olmak gurur verici.” dedi.

Editör: Ercan TOSUNOĞLU