IVECO üst yapıcılarla bir araya geldi

12 Temmuz 2019
IVECO üst yapıcılarla bir araya geldi

IVECO, Türkiye’deki üst yapıcılara Afrika ve Orta Doğu pazarlarında yeni iş fırsatları sunmak üzere Üst Yapıcı Toplantısı düzenledi.

IVECO, Türkiye’deki üst yapıcıları, Afrika ve Orta Doğuda üst yapıcılık faaliyetlerini kolaylaştırmak için oluşturulan yeni organizasyonu paylaşmak için bir araya topladı.

IVECO Türkiye, Türkiye’deki üst yapıcıları 11 Temmuz’da İstanbul’da bir araya getirdi. Etkinlik, iki yılda bir gerçekleşen ve en son Kasım’da düzenlenen IVECO üst yapıcı etkinliğinin devamı ve katılımcılara Afrika ve Orta Doğu pazarlarında yeni fırsatları sunma amacını taşıyor.

Etkinliğe 108 üst yapıcı katıldı. Katılımcımcıların yüzde 70 civarı hafif ve orta sınıflarda uzmanlaşmış olup, kapalı kasadan, yol temizleme ve atık yönetimi gibi üst yapılara uzanan farklı üst yapılar üretiyor. Kalan yüzde 30’luk kesim ise ağır sınıfta uzman, mikserler, damperler ve treylerler gibi üst yapılar sunuyor.

IVECO Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Tansu Giz, konuşmasında şunları söyledi: “Bu etkinliği, 2018 ve 2019’da iki yıl üst üste küçülen Türkiye ticari araç pazarı için üst yapıcılara yurt dışında yeni fırsatlar sunmak amacıyla düzenledik. Bugün buradaki varlığınız, IVECO’yla olan işbirliğinizi güçlendirmeye olan bağlılığınızın ifadesidir.”

Tansu Giz daha sonra IVECO Türkiye’nin pazardaki artan performansından bahsetti: Şirket, 3,5 ton ve üstü segmentte üçüncülüğe yerleşirken 2019 yılında şu ana kadar yıllık bazda üstün bir performans sergiledi.

Toplantıya ayrıca IVECO’yu temsilen Orta ve Ağır segment Ürün Müdürü Fabio Bonifacino, Özel Filo Müşteriler Birimi Müdürü Andrea Scollo ve Üst Yapıcılar İlişki Yöneticisi Giuseppe Cariello katılarak Afrika ve Orta Doğu Bölgesi için yeni organizasyonel yapıyı açıklayıp söz konusu pazarlarda mevcut olan ürünleri sundular. Oturum sonunda üst yapıcılar soru sorma ve geri bildirimlerini sunma fırsatı buldular.

IVECO Türkiye, aynı zamanda üst yapıcılar için güncellenen, IVECO’nun teknik çizimleri ile modele ve versiyona göre üst yapılara yönelik kılavuzlarını barındıran websitesini de sundu.

Toplantı, Daily, Eurocargo, Stralis X-Way ve Trakker’dan oluşan tüm ürün gamının gösterildiği bir turla sona erdi. IVECO, son modelleri Türk ve Avrupa pazarlarına eşzamanlı olarak sunulan tam bir hafif, orta ve ağır araç yelpazesi sunuyor. Bu, IVECO’nun çekirdek değerleri olan Sürdürülebilirlik, Toplam Sahiplik Maliyeti, Teknoloji ve müşterileriyle olan İş Birliğinin bir sonucu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN