Mağdenli Nakliyat büyümeye devam ediyor

6 Ağustos 2014
Mağdenli Nakliyat büyümeye devam ediyor

Mağdenli Nakliyat, en kapsamlı yük emniyet sistemine sahip, 30 adet tren yüklemeli Tırsan Perdeli Mega Semi-treyler satın alarak filosunu genişletti.

Türkiye’nin köklü taşımacılık şirketlerinden Mağdenli Nakliyat, en kapsamlı yük emniyet sistemine sahip, 30 adet tren yüklemeli Tırsan Perdeli Mega Semi-treyler teslim etti. Tırsan Adapazarı fabrikasında düzenlenen törene Mağdenli Nakliyat Yönetim Kurulu Üyesi Fatma Gülçin Topçu, Marmara Bölge Müdürü Sadık Baş, DAF-TIRSAN Genel Müdürü Ferda Özmen ve DAF-TIRSAN Satış Yöneticisi Ertuğrul Erkoç katıldı.

Mağdenli Nakliyat Yönetim Kurulu Üyesi Fatma Gülçin Topçu, gerçekleşen teslimat töreninde Tırsan’ı tercih etme nedenlerini şöyle açıkladı:
“Tırsan markasının sektör lideri olmasının vermiş olduğu güven ve kaliteli ürün gamına sahip olması öncelikli tercih sebebimizdir. Treylerlerde bulunan hidrolik çatı kaldırma sistemi ile tüm kaldırma pozisyonlarda yük emniyet sertifikası sunulmaktadır. Ayrıca hidrolik çatı kaldırma sistemi sayesinde farklı iç net opsiyonları ile operasyonel işlerimizde hızlı yükleme ve boşaltma işlemlerini kolaylıkla yapabilmekteyiz. Birçok noktasından bağlantı yapmaya olanak sağlayan K-fix bağlantı sistemi, yüklerimizi emniyetli şekilde taşıyabilme olanağı sağlamaktadır. Ayrıca ‘Tren Yükleme Sistemi’ sayesinde yakıt tasarrufu, tamir bakım masrafı, lastik ve işletme maliyetlerinin azalıyor olması da bizim için büyük avantaj” dedi. Topçu, “Şu anda filomuzda 95 adet Tırsan treylerimiz bulunmaktadır ve önümüzdeki dönemlerde de Tırsan ile işbirliğimizin devam etmesini istiyoruz.” diye konuştu.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN