Dünyanın lider yatırım şirketlerinden Japonya merkezli Marubeni Corporation’a bağlı olarak her biri alanının öncüsü olan birçok global markanın Türkiye distribütörlüğünü sürdüren Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş., ağır hizmet taşımacılığındaki markası Volvo Trucks’ın 301 Adet Volvo FH model çekicisini Kapadokya’da gerçekleşen bir törenle ABC Lojistik’e teslim etti.

abc_toplu

Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. ev sahipliğinde gerçekleşen basın toplantısına; Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. ve Volvo Trucks yöneticileri ile ABC Lojistik yetkilileri katıldı.

Ford Trucks, çok silindirli hidrojen motorunun ateşlemesini gerçekleştirdi Ford Trucks, çok silindirli hidrojen motorunun ateşlemesini gerçekleştirdi

1686840957_Marubeni_Da____t__m_ve_Servis_A.__._Genel_M__d__r___E__ref_Zeka

Eşref Zeka: "İş ortaklarımızın çözüm odaklı ve hizmet üreten yol arkadaşıyız"

Törende ilk konuşmayı gerçekleştiren Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. Genel Müdürü Eşref Zeka, ABC Lojistik ile kurulan iş birliğinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. “İş ortaklarımızın bizi lojistik sektöründe öne geçmek için tercih ettiklerini biliyoruz. Bu sebeple Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. olarak iş ortaklarımızı sektörlerinde bir adım ileriye taşımak için hizmet kalitemizi sürekli geliştiriyoruz.” Diyen Eşref Zeka, gerçekleştirdikleri teslimatın aslında bir sonuç değil bir başlangıç olduğunun altını çizdi. Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş ve Volvo Trucks olarak satış sonrası hizmetlerde de proaktif, çözüm odaklı ve hizmet üreten bir yol arkadaşı olduklarını belirten Eşref Zeka, tüm ekip arkadaşlarıyla aynı hedefe aynı motivasyonla yürüdüklerini söyledi. 

1686840978_Volvo_Trucks_Uluslararas___K__demli_Ba__kan_Yard__mc__s___Per_Erik_Lindstr__m

Per-Erik Lindström: "Başarımız müşterimizin başarısıdır"

Törende Volvo Trucks Uluslararası Kıdemli Başkan Yardımcısı Per-Erik Lindström de söz alarak kalite, güvenlik ve çevre duyarlılığı ile yaklaşık 130 ülkede faaliyet gösterdiklerini belirtti. Lindström “Volvo Trucks için müşterinin her şeyin merkezinde yer aldığını ve Volvo Trucks’ın başarısının müşterilerinin başarısı olduğuna inandığını söyledi. Lindström, “Volvo Trucks ile Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş.’nin 6 yıldır bu pazarda büyük bir uyum yaratarak üstün müşteri memnuniyeti ve dolayısıyla müşteri sadakati sağladığına inanıyoruz’’ diyerek sözlerini tamamladı.

1686840957_Marubeni_Da____t__m_ve_Servis_A.__._Kamyon_Sat_____ve_Sat_____Sonras___Direkt__r___K__van___K__z__lkaya

Kıvanç Kızılkaya: "Hedefimiz, sektörden daha hızlı büyümek"

Törende konuşan bir diğer isim de Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. Kamyon Satış ve Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Kıvanç Kızılkaya oldu. Kıvanç Kızılkaya Volvo Trucks ve Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. ortaklığıyla 2017 yılından bugüne kadar satış ve satış sonrası hizmetlere yönelik pek çok yatırıma imza attıklarını belirtti. Kıvanç Kızılkaya, iş ortaklarına finansman çözümleri de sunduklarını belirterek, “Bugün teslimatını gerçekleştirdiğimiz araçların finansmanını Volvo Finansal Hizmetler sağladı.  Volvo Finansal Hizmetler, Volvo Group ve Marubeni Corporation’un Türkiye stratejileri doğrultusunda, iş ortaklarımızın ihtiyaçlarına uygun esnek kredi çözümleri sunmaya devam edecek.” dedi.

Tüm Türkiye’de yetkili servis ağlarını genişleterek sektördeki güçlerini gün geçtikçe arttırdıklarını belirten Kıvanç Kızılkaya, Volvo Trucks olarak gelecek dönemde ağır vasıta sektöründen daha hızlı büyümeyi ve pazar paylarını daha da artırmayı hedeflediklerini ifade etti. 

1686840974_ABC_Lojistik_Y__netim_Kurulu_Ba__kan___Ergun_Bilen___Kopya

Ergun Bilen: "Volvo Trucks’ın gücü ile Marubeni'nin güvencesi tercihimizdeki en büyük etken"

Törende söz alan son isim ise filosunu 301 adet Volvo FH çekici ile güçlendiren ABC Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ergun Bilen oldu. Ergun Bilen, bu yeni iş birliğinden duyduğu mutluluğu belirtti ve sözlerini “Filomuzu Volvo Trucks ile genişletmek bize güven veriyor. Volvo Trucks markasının gücü ile Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. güvencesi bu tercihimizdeki en büyük etken olmuştur. Finansman konusunda bizlere çözüm sunan ve araçlarımızın finansmanını sağlayan Volvo Finansal Hizmetler’e sizlerin huzurunda tekrar teşekkür etmek istiyorum” diyerek sürdürdü. Bilen Volvo Trucks ve Marubeni Dağıtım ve Servis A.Ş. ile başlattıkları iş birliğinin lojistik sektörü ve tüm iş ortakları için hayırlı olmasını dileyerek sözlerini sonlandırdı.

Volvo FH 

Volvo FH, güvenliği, kalitesi ve verimliliğiyle lojistik sektörü tarafından en çok tercih edilen Volvo Trucks modellerinin başında geliyor. Volvo FH, farklı güç ve kabin modelleriyle ulusal ve uluslararası taşımacılık gerçekleştiren lojistik firmaları için uygun ve uyarlanabilir çözümler sunuyor. Güvenlik donanımları, sağlam yapısı, konforlu kabini ve verimliliği en üst seviyeye taşıyan teknolojileriyle Volvo Trucks markasının tüm karakteristik özelliklerini temsil eden Volvo FH, Türkiye’nin dev lojistik filolarının en çok tercih ettiği model olarak öne çıkıyor. 

Editör: Ercan TOSUNOĞLU