Sporcular için özel olarak tasarlanan Mercedes-Benz otobüs, yeni anlaşma doğrultusunda 2024 yılı sonuna kadar kadın ve erkek milli takımlarını yeni zaferlere taşımaya devam edecek.

Mercedes-Benz Türk, Türkiye Hentbol Federasyonu ile 2022 yılında imzaladığı resmi ulaşım sponsorluğu anlaşmasını yeniledi. Sponsorluk kapsamında sporcuların ihtiyaç, konfor ve güvenliğini en üst düzeyde sağlayacak şekilde tasarlanan Mercedes-Benz otobüs, 2024 yılı sonuna kadar kadın ve erkek milli takımlarını yeni zaferlere taşımaya devam edecek.

Sektör, yine Ağır Vasıta, Treyler Zirvesi'nde buluşuyor Sektör, yine Ağır Vasıta, Treyler Zirvesi'nde buluşuyor

1692084726_G__rsel_3

Sosyal fayda çalışmalarında mottosunu eğitimin, eşitliğin, kültür sanatın ve sporun #daimayanında olarak belirleyen Mercedes-Benz Türk, mevcut sponsorluk anlaşmalarını yenileyerek bu alandaki desteğini sürdüreceğinin altını çiziyor. 

Cumhuriyetin 100. Yılına özel olarak yaptığı çalışmalarla da göz dolduran Mercedes-Benz Türk, Türk sporunu daha ileriye taşıma hedefi ile başta hentbol olmak üzere farklı branşlarda spora olan desteğini önümüzdeki dönemlerde de sürdürmeye devam edecek.

Editör: Ercan TOSUNOĞLU