Omsan Logistics’in “Siz tatilin keyfini çıkarın; biz arabanızı, eşyalarınızla ayağınıza getirelim!” sloganı ile kullanıcılara sunduğu Arabam Tatilde hizmetinde yeni dönem.  Sunduğu dijital hizmetlerle sektöründe fark yaratan Omsan Logistics, “Arabam Tatilde” hizmetinin yenilenen web sitesi ve yeni mobil uygulaması ile tatilcilerin hayatını kolaylaştırıyor. 

Türkiye lojistik sektörünün öncü markalarından Omsan Logistics’in 2010 yılında hizmete giren yenilikçi projesi Arabam Tatilde, bu yıl yine yaz döneminde tatilcilerin yanında. Sunduğu dijital hizmetlerle sektöründe fark yaratan Omsan Logistics, tatilcilere gittikleri yerde araçlarını ulaştıran ödüllü Arabam Tatilde hizmetine yeni özellikler ekledi. Bu kapsamda kullanıcılar, çağrı merkezinin yanı sıra yeni mobil uygulama ve yenilenen web sitesi üzerinden daha hızlı ve kolay bir şekilde rezervasyonlarını gerçekleştirebiliyor. Online ödeme imkanının bulunduğu uygulamada, kişiselleştirilmiş hizmet alma ve 7/24 sipariş verebilme gibi avantajlar da sunuluyor.

Omsan Logistics Arabam Tatilde 2

Araçlar Omsan güvencesiyle taşınıyor

Arabam Tatilde hizmeti kapsamında, tatilcilerin araçları Omsan Logistics tarafından taşınarak tercih ettikleri noktada kendilerine ulaştırılıyor. Eşya ve bagaj ile teslim edilebilen araçlar, meydana gelebilecek hasarlara karşı Omsan Logistics tarafından sigortalanıyor. 

Karasu Limanı'ndan Köstence'ye yeni Ro-Ro seferleri başladı Karasu Limanı'ndan Köstence'ye yeni Ro-Ro seferleri başladı

Özellikle yoğun yaz sezonunda kiralık araç bulamama gibi sorunların da önüne geçen Arabam Tatilde hizmeti, tatilcilere kendi araçlarını kullanma konforunu sağlıyor. 

Arabam Tatilde ile İstanbul, Ankara, Bodrum, Antalya ve İzmir bölgeleri için gidiş-dönüş ve tek yönlü taşıma gerçekleştiren Omsan Logistics, kasım ayı sonuna kadar müşterilerine hizmet vermeye devam edecek.

Proje birçok ödül kazandı

Omsan Logistics, müşteri memnuniyet oranı yüzde 95’in üzerinde olan Arabam Tatilde projesiyle; Turkish Time tarafından “Türkiye’nin En İnovatif Lojistik Şirketi”, LODER ile Mersin Ticaret ve Sanayi Odası tarafından “Yılın En Yenilikçi Lojistik Projesi, European Excellence Awards’ta “Mükemmellik Ödülü” ve Pazarlama Zirvesi Türkiye’de 

Editör: Ercan TOSUNOĞLU