Oregon Teknoloji Hizmetleri, İstanbul Kalyon Otel'de düzenlediği etkinlikte iş ortaklarıyla bir araya geldi. Oregon Teknoloji Hizmetleri Genel Müdürü Selçuk Yılmaz toplantıda bünyelerindeki şirketlerin faaliyetleri ve performansları konusunda bilgi verdi.  

Selçuk Yılmaz, şirketlerinin hızlı bir büyüme göstererek son 5 yılda yüz kat büyüdüğünü ve transit beyannamede aylık 60 bin adetlere ulaştıklarını söyledi.

Yılmaz, "Biz, nakliyeciler için en efektif, en verimli ve en makul çözümleri sunmaya çalışıyoruz. Gerçekten büyük yük altına giriyoruz. Aldığımız risk ve karşımıza çıkan cezaların miktarlarını söylemek istemiyorum. Bu konuda mağdur oluyoruz ama buna rağmen işimizi yapıyoruz ve nakliyecilerin önünü açmaya devam ediyoruz." dedi. 

Şerafettin Aras ve İbrahim Şenel'den lojistiği güçlendirme görüşmesi Şerafettin Aras ve İbrahim Şenel'den lojistiği güçlendirme görüşmesi

oregonyemek1

Selçuk Yılmaz, Türkiye'de geçtiğimiz aylarda yaşanan, 10 ili etkileyen deprem felaketin sırasında 40 iş ortaklarının etkilendiğini belirterek, "Özellikle Hatay'daki ortaklarımız olmak üzere 40 ortağımız depremden etkilendi. 2023 yılında ortaklarımıza dağıtacağımız miktarları, kendilerinin de rızasını olarak depremden etkilenen ortaklarımıza 40 adet konteyner olarak verdik. Bu ihtiyacın ne kadar ciddi olduğunu ve sahip çıkılması gerektiğini gördük, Oregon bir boşluğu doldurmuş oldu." diye konuştu. 

oregon_yemek2

"Aylık 60 bin beyanname hedefliyoruz"

Selçuk Yılmaz, etkinlikte 2024 projeleri hakkında da bilgi verdi: "Transit beyanname olarak aylık 60 bin beyanname hedefliyoruz. Ortak araç alımıyla ilgili projemizi hayata geçericeğiz. Bununla ilgili finansal altyapı da hazırlıyoruz. Ortaklarımızın ekonomik bir şekilde toplu araç almalarını sağlamayı hedefliyoruz. Önümüzdeki yıl ayrıca lojistik depolar konusunda biraz daha aktif olacağız. Bu yıl motorin ve feribotta ciddi bir büyüme potansiyelimiz oldu. Bunu önümüzdeki yıl da devam ettireceğiz."