Pirelli yetkili satıcısı Apaydın Lastik Otomotiv yeni şube açtı

20 Eylül 2019
Pirelli yetkili satıcısı Apaydın Lastik Otomotiv yeni şube açtı

Pirelli yetkili satıcısı Apaydın Lastik Otomotiv, Ataşehir’deki yeni satış ve servis noktasını hizmete açtı.

Otomotiv sektöründe 1980 yılından bu yana bakım, onarım, servis ve lastik üzerine 360 derece hizmet anlayışı ile faaliyet gösteren Pirelli yetkili satıcısı Apaydın Lastik Otomotiv, Ataşehir’deki yeni satış ve servis noktasını 19 Eylül Perşembe günü hizmete açtı. Apaydın Lastik Otomotiv kurucusu Osman Apaydın’ın ev sahipliğinde gerçekleşen açılışa Pirelli Türkiye Satış Müdürü Emre Özdemir ve Pirelli Türkiye Pazarlama Müdürü İpek Unaran katıldılar.

Anadolu yakasındaki merkezi konumu, güncel stok yapısı, premium segment lastiklerde geniş ürün gamı ile öne çıkan Apaydın Lastik, yeni şubesinde ayrıca müşterilerine lastik oteli hizmeti de sunacak. Tamamen yenilenen konsepti ile müşterilere daha modern ve konforlu bir bekleme alanı sunan şubede servis kısmı yepyeni teknolojik ekipmanlar ile donatıldı. Tüm sökme takma balans ve ön düzen işlemleri bu son teknoloji ekipmanlar ile gerçekleştirilecek.

Özdemir: “Anadolu yakasında Apaydın Lastik ile büyümeye devam ediyoruz”

Gerek otomotiv ve lastik sektöründeki tecrübeleri gerekse de merkezi konumu ile Apaydın Lastik Otomotiv ile müşterilerine premium bir deneyim yaşattıklarını belirten Pirelli Türkiye Satış Müdürü Emre Özdemir, “40 yıla yakın süredir otomotiv sektöründe bakımdan onarıma, servisten lastiğe kadar pek çok alanda hizmet sunan iş ortağımız Pirelli Yetkili Satıcısı Apaydın Lastik’in Anadolu yakasındaki yeni şubesi ile büyümeye ve hizmetlerimizi artırmaya devam ediyoruz. Pirelli olarak, dünyanın en prestijli otomobil üreticileri ile iş birliklerimiz sayesinde 3.000’den fazla homologasyona (üretici onayı) sahip bulunuyoruz. Premium segmentteki araçların %50’sinden fazlasında orijinal ekipman olarak Pirelli lastikleri kullanılıyor. Özellikle premium pazardaki güncel stoğu, geniş ürün gamı ve hızlı tedarik süreciyle önde gelen yetkili satıcılarımızdan biri olan Apaydın Lastik Otomotiv’in yeni şubesinde de başarılı olacağına inancım tam.”

Apaydın Lastik Otomotiv kurucusu Osman Apaydın ise Pirelli gibi bir lastik deviyle iş ortaklıklarını büyütmekten mutluluk duyduklarını belirterek, “Ataşehir’deki yeni satış ve servis noktamızda; en güncel stoklarımız, Premium segmentteki geniş ürün gamımız, ileri teknolojiye sahip makinelerimiz ve lastik oteli hizmetimizle hizmet vermek için hazırız. Tüm müşterilerimizi yeni şubemizi deneyimlemeye davet ediyoruz. Yeni satış ve servis noktamızla Anadolu yakasındaki müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını daha hızlı karşılarken, Pirelli markasını en iyi şekilde temsil edeceğimize inanıyoruz” diye konuştu.

Yıllık 20 bin lastik kapasiteli ‘lastik oteli’

1980 yılında İstanbul Bostancı’da kurulan Apaydın Ticaret, faaliyetlerine ilk olarak bakım, onarım ve servis hizmeti ile başladı. 2002 yılında lastik sektörüne de geçen şirket, sektördeki tecrübelerini bu alanda da kullanmaya başladı. Şu an yıllık 20.000 adet lastik oteli kapasitesi, uzman kadrosu ve son teknoloji servis ekipmanları ile hizmet sunan şirket, lastik değişiminin yanı sıra ön düzen, sökme / takma, balans işlemleri gibi konularda da hizmet sunuyor. Ayrıca, yaz ve kış mevsimi için lastik değişimlerinde müşterilerine lastik oteli hizmeti de sağlıyor.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN