Sacania’dan orijinal yedek parça kampanyası

16 Ağustos 2014
Sacania’dan orijinal yedek parça kampanyası

Scania, 1.000’den fazla orijinal motor, motor soğutma sistemi ve
yakıt sistemi yedek parçasını yüzde 50’ye varan indirim oranlarıyla
müşterilerine ulaştırıyor.

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

Scania, Türkiye genelinde toplam 20 Yetkili Servis noktasında, orijinal parçalarda indirim kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında 1.000’den fazla orijinal Scania motor, motor soğutma sistemi, yakıt sistemi parçası yüzde 50’ye varan indirim oranlarıyla müşteriye ulaştırılıyor.

Satış sonrası hizmetlerinde müşteri memnuniyeti kapsamında geliştirilen bu kampanya dahilinde Scania, enjektörler, besleme pompaları, kayış-kasnak, filtre, radyatör, turbo gibi parçaları çok daha uygun fiyatlarla müşterilerine sunuyor. Scania Yetkili Servislerinde parça garantisi avantajıyla verilen hizmetler ile Scania sahipleri daha güvenli ve çok daha ekonomik bir şekilde yollarda olacaklar.

Scania araçları için düzenlenen ve müşterilerinin yatırım değerlerinin korunmasının amaçlandığı kampanya yıl sonuna kadar sürecek.

[/vc_column_text][vc_column_text]

Scania araçları için düzenlenen ve müşterilerinin yatırım değerlerinin korunmasının amaçlandığı kampanyalar tüm hızıyla devam ediyor. Geçtiğimiz yıl başlatılan ve “Eski Dostlar” olarak tanımlanan 5 yaş ve üzeri araçlarda işçilik ve Scania parçada araç yaşının 4 katı kadar indirim ve 8 yaş ve üzeri araçlar için yüzde 32’ye varan indirimler Türkiye geneline yayılmış tüm Doğuş Otomotiv Scania Yetkili Servislerinde devam ediyor.

[/vc_column_text][vc_column_text]

Scania araçların, çok talep gören kaporta parçalarında gerçekleşen yüzde 30’luk indirim uygulaması da devam eden kampanyalar arasında yer alıyor. Kampanya kapsamında Scania, ön çerçeve, ön panjur, köşe panjur gibi en çok talep gören parça grubunda yüzde 30’a varan oranlarda fiyat indirimi gerçekleşiyor. Yapılan

indirimlerle birlikte boya-kaporta araç onarımları da uygun fiyatlara Scania Yetkili Servisleri tarafından yapılıyor.

Gerek konfor, gerek görünüm ve estetik açısından önem taşıyan bu parça grubunda yapılan indirimler sayesinde, araç onarım bedellerinde önemli oranlarda düşüş olması ve Scania araçların ikinci el değerlerine önemli katkılar yapılması hedefleniyor.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

YORUMLAR 1 Yorum Yapıldı.

Yorumlar Kapalı.

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN