Schmitz Cargobull Türkiye, Sakarya - S.S. 107 no’lu Dokurcun Kooperatifi’ne 45 adet tenteli treyler teslim etti. Kooperatif filosundaki Schmitz Cargobull treyler oranı yüzde 90’ın üzerine çıktı.

Sakarya – Akyazı’daki S.S. 107 no’lu Dokurcun Kooperatif’inde düzenlenen törende, günün anısına Schmitz Cargobull Marmara Bölge Müdürü Oral Topçuoğlu, Sakarya - S.S. 107 no’lu Dokurcun Kooperatifi Başkanı Ercan Konur’a bir plaket takdim etti.

Teslimat töreninde konuşan Ercan Konur, ‘’18 yıl önce kurulan kooperatifimiz, ASSU fabrikamız ile birlikte her gün gelişen, her gün büyüyen bir yapıya sahip. Birliğimiz ASSU’nun tüm Türkiye’ye dağıtım sorumluluğunu üstlenen tek yetkili lojistik kooperatifidir. Kooperatifimizin coğrafi olarak zor bir bölgede olması, yükümüzün farklı riskler barındırması sebebiyle operasyonumuzda Schmitz Cargobull treylerlerini tercih ediyoruz." dedi. 

Ercan Konur, Schmitz treylerleri tercih etmelerinin gerekçelerini ise şöyle anlattı: "Schmitz’in treylerlerinin muadillerine göre hafif olması, galvaniz ve kaynaksız yapısının uzun ömürlü olması, Modulos şasisinin zorlu arazide araç yakıtını düşürmesidir.

Treyler sanayicileri Konya’da buluştu Treyler sanayicileri Konya’da buluştu

1 Schmitz Dokurcun

Bu arada Schmitz Cargobull’un geçtiğimiz Kasım ayında Antalya’da düzenlenen S.S. Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifler Birliğimiz yıllık toplantısına sponsor olarak bizlerin yanında olduğunu göstermesi çok kıymetliydi. Schmitz Cargobull Marmara Bölge müdürümüz Oral Topçuoğlu’nun bizlere olan yakın ilgisi, Schmitz Cargobull’un hem satış sonrası hem de ürün yetkililerinin özel ilgisi bizlere güven veriyor. Tüm kullanıcı üyelerimizin Schmitz’ten yana memnuniyeti yüzde 100’dür.

Kalan son eski model diğer treylerleri de önümüzdeki yıl içerisinde yenilemeyi planladığımız bilgisini de vermek istiyorum."

Editör: Ercan TOSUNOĞLU