Yenikapı’da bulunan Avrasya Gösteri Merkezi’nde 16’ncı kez kapılarını açan fuarda Serin Treyler ayrıca; Optima Semi Treyler ve 20’lik ISO Tank konteyner taşıyıcısını da tanıtıyor.  

e07fcf0d-2eb7-4ba6-9a4d-e8debb451b01

Alüminyum tankerde 10 yılı aşkın bir tecrübeye sahip Serin Treyler, uluslararası pazarlarda edindiği başarıyı yurtiçi pazarda da sürdürmeyi hedefliyor. Bu amaçla Uluslararası Logitrans Transport Lojistik Fuarı’na katıldıklarını belirten Serin Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Serin, lojistik sektörüne çözüm sunmaya devam edeceklerini söyledi. Serin, ADR’li tanker ile ilgili olarak şu bilgileri verdi: “Alüminyum üretim prosesi, kaynak teknolojilerinin yanı sıra farklı bir tecrübe ve donanıma da ihtiyaç duyuyor. Serin Treyler olarak alüminyum tanker konusunda önemli bir tecrübeye sahibiz. Türkiye’de bu alanda öncülük eden firmayız.

0d029190-b632-49d6-acd6-014321c28ccb

Ford Trucks, Hollanda pazarına girerek Benelux yapılanmasını tamamladı Ford Trucks, Hollanda pazarına girerek Benelux yapılanmasını tamamladı

Serin ADR’li alüminyum tankeri iki önemli ayırt edici özelliği var. Birincisi 5 bin 100 kg ağırlığında olması. İkincisi de ağırlık merkezinin yere yakın olması, yolda tutunmayı arttıran teknolojisi. Bilindiği gibi sıvı yükler, diğer yüklere göre aracın yolda tutunmasını zorlaştıran, riskli yüklerdir. Bu iki önemli ayırt edici özelliğin yanı sına müşterinin ihtiyacına uygun olarak istenilen kadar bölme veya özellikte ürünler geliştirebiliyoruz” şeklinde konuştu. Serin son iki yılda yaptığı yatırımlarla üretim kapasitesini ve ürün gamını geliştirdi. Tanker üretim hattında Alüminyumun yanı sıra paslanmaz çift cidarlı kimyasal tankların da üretimine girdi. Tüm operasyonel faaliyetleri de tek çatı altına toplayan Serin, treyler üretim kampüsü ile ülkesine ve paydaşlarına katma değer üretmeye kararlı görünüyor.”

Editör: Ercan TOSUNOĞLU