Shell ve Uluslararası Nakliyeciler Derneği (UND), taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren üyelerine yönelik avantajlar sağlamak amacıyla bir iş birliği anlaşması imzaladı. Bu iş birliği kapsamında, UND üyeleri Shell Kart'ın sunduğu çeşitli olanaklardan faydalanabilecek.

Shell Kart, taşımacılık sektörüne yönelik indirimler ve özel teklifler sunarak, UND üyelerinin operasyonel maliyetlerini düşürmeyi ve işlerini daha verimli hale getirmeyi amaçlıyor. Bu ortaklık, her iki kurum için de maliyet avantajları ve iş kolaylıkları sağlama potansiyeline sahip.

Shell ve Uluslararası Nakliyeciler Derneği'nin (UND), geniş kapsamlı iş birliği sayesinde  UND üyeleri, Shell'in sunduğu Shell Card’ın yenilikçi ve güvenilir hizmetlerinden ve UND’ye özel ayrıcalıklardan faydalanacak. Bu iş birliğiyle, UND üyelerine güven, kalite ve verimlilik odaklı çözümler sunulurken, taşımacılık sektörü de katma değer kazanacak.

Avrupa Otoban ve Yol Geçişleri Elektronik Ücretlendirme Sistemi

Mercedes-Benz Türk, Aksaray'da robotik kalibrasyon tesisi açtı Mercedes-Benz Türk, Aksaray'da robotik kalibrasyon tesisi açtı
  • Otoyol, köprü ve tünellerde otomatik geçiş için tek bir cihaz kullanmak yeterli hale geliyor: Belçika, Almanya, Fransa, İspanya, Portekiz, Avusturya, Bulgaristan, Macaristan, İtalya, İsviçre, Polonya, Danimarka (Storebælt köprüsü), İsveç (Øresund köprüsü).
  • Avrupa genelindeki diğer ülkelerde geçiş ücretlerini ödeme işlemi, Shell Card ile kolay ve hızlı şekilde gerçekleştirilebiliyor.
  • Frejus ve Montblanc tünellerinde Frejus Card ile 7/24 geçiş imkanı sağlanıyor.
  • Firmaların filolarına ait tüm otoyol ücretlendirmelerinin faturaları, faturanın firmaya ulaşmasını beklemeden, Shell FleetHub sayesinde takip edilebiliyor.

KAYNAK: Uluslararası Nakliyeciler Derneği (UND)

Editör: Ercan TOSUNOĞLU