Avcılar’da tanker üst geçide çarptı bir kişi öldü, trafik felç

3 Eylül 2014
Avcılar’da tanker üst geçide çarptı bir kişi öldü, trafik felç

İstanbul Avcılar’da E-5 üzerinde bir yakıt tankerinin çarptığı üst geçit çöktü, çok sayıda yaralı var. Köprünün altında kalan 2 kişi hayatını kaybetti. Avcılar-Topkapı yolu ulaşıma kapandı.

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Tanker facialarına bir yenisi daha eklendi. İstanbul Avcılar’da E-5 üzerinde bir yakıt tankerinin çarptığı üst geçit çöktü, çok sayıda yaralı var. Köprünün altında kalan 1 kişi hayatını kaybetti. Avcılar-Topkapı yolu ulaşıma kapandı.

2 KİŞİNİN ÜZERİNE ÇÖKTÜ

Trafik iptal olmuş durumda. Bütün yol kapandı. Üst geçit içinde yolcu olan minibüsün üzerine çöktü, 2 kişi hayatını kaybetti. Yakıt tankerinde sızıntı var. Yola köpük sıkılıyor. Güvenlik önlemleri artırılmış durumda. Olay yerine çok sayıda ambulans sevk edildi.

TANKERDEN SIZINTI İDDİASI

Yakıt tankerinden sızıntı olması ve yangın çıkma ihtimaline karşı güvenlik önlemleri alındı. Geçidin altında kamyon ve transit kamyonet var. Kamyonetten yaralılar çıkarıldı. Emniyet görevlilerinin en büyük zorluğu vatandaşları uzaklaştırmak. Kaza sonrası olay yerinde yoğunluk yaşanıyor. Hummalı bir çalışma olması rağmen kolay kolay kalkmayacak gibi gözüküyor. Ancak öncelik ikinci çökmeyi engellemek, riski azaltmak. Köprünün altında kalan araçlarda şuan için bir şey yok, olay yerindeki tüm yaralılar hastanele sevk edildi.

4 YIL ÖNCE DE YAŞANMIŞTI

Dört yıl kadar önce İstanbul Beylikdüzü’nde de benzer bir kaza yaşanmıştı. Damperi açık giden araç, insanların kullandığı üst geçide çarpmış ve çok sayıda kişinin yaralanmasına yol açmıştı. İnanılmaz olay İstanbul’un en işlek ana yollarından biri üzerinde oldu. Büyükçekmece ve Beylikdüzü yönünden gelen vatandaşların şehir merkezine ulaşmakta kullandığı E-5 yolu ve metrobüs hattı kaza sonrası ulaşıma kapandı.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

HÜRRİYET

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][/vc_column][/vc_row]

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN