Thermo King, NRMM Stage V uyumlu üniteler sunuyor

22 Şubat 2021
Thermo King, NRMM Stage V uyumlu üniteler sunuyor

Thermo King, yeni emisyon mevzuatına tam uyumlu ünitelerini müşterilerine sunuyor.

zThermo King, Avrupa Birliği Parlamentosu tarafından yürürlüğe alınan yeni emisyon mevzuatına tam uyumlu ünitelerini müşterilerine sunuyor.

Thermo King, soğuk taşımacılık sektöründe yeni emisyon mevzuatının yükümlülüklerini tam olarak yerine getiren ilk marka olma unvanına sahip. Yakıt verimliliğini arttıran tasarım değişiklikleri sayesinde tüm kamyon ve treyler ürünlerini soğutma kapasitesi veya performansından ödün vermeden tam uyumlu hale getirdi. Bu sayede, Thermo King üniteleri ile Avrupa Birliği üye ülkelerine hizmet veren müşterilerinin, emisyon kanunlarına uyum sağlamış olduğundan emin oluyor.

Diğer şirketler ürünlerini düzenli bakım ve ilave servis gerektirecek ek bileşenler ile donatırken Thermo King, sürdürülebilir bir tasarım çözümü bulmuş durumda.

PIEK sertifikalı ekipmanlar sayesinde düşük emisyon bölgelerine de erişim imkanı sağlıyor.

Müşterilerinin endişelerini ortadan kaldırıyor

Thermo King, yeni yönetmelik gereği birçok ekipmanı kontrol etme ve gerektiğinde ek bakım yapma gibi zorlu süreçler hakkında endişesi olan müşterilerine güven veriyor. 2018’den beri kamyon ve treyler ünitelerini NRMM Stage V ile uyumlu üretiyor ve Stage V sertifikalı GreenTech ™ motorlara sahip olduğunun garantisini veriyor.

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN