Sun-Ka Sungurlu Kağıtçılık, lojistik operasyonlarında sürdürülebilirliği ve verimliliği artırmak adına Tırsan Treyler ile yeni bir iş birliğine imza attı. Tırsan'ın çevre dostu ve yenilikçi Hafif Tenteli Perdeli treylerlerini tercih eden firma, böylece filosunu genişletirken, karbon ayak izini azaltmayı hedefliyor.

Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Öztekin, “Bu iş birliği ile hem operasyonel verimliliğimizi artırıyoruz hem de sürdürülebilir bir gelecek için adım atıyoruz.” dedi. Tırsan Treyler'in ödüllü Ar-Ge merkezi tarafından geliştirilen treylerler, hafif yapısı ve yüksek taşıma kapasitesi sayesinde ön plana çıkıyor. Treylerlerin çevre dostu özellikleri, Sun-Ka'nın çevre bilincine uygun bir şekilde üretim yapma misyonuyla da örtüşüyor.

Tırsan'ın çevre dostu ve yenilikçi Hafif Tenteli Perdeli treylerlerini tercih eden firma, böylece filosunu genişletirken, karbon ayak izini azaltmayı hedefliyor.

Teslimat kapsamında konuşan, Sun-Ka Sungurlu Kağıtçılık Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Öztekin, “Bu iş birliği ile hem operasyonel verimliliğimizi artırıyoruz hem de sürdürülebilir bir gelecek için adım atıyoruz.” dedi. Tırsan Treyler'in ödüllü Ar-Ge merkezi tarafından geliştirilen treylerler, hafif yapısı ve yüksek taşıma kapasitesi sayesinde ön plana çıkıyor. Treylerlerin çevre dostu özellikleri, Sun-Ka'nın çevre bilincine uygun bir şekilde üretim yapma misyonuyla da örtüşüyor.

Bu hamle, sektördeki diğer firmalar için de bir örnek teşkil ediyor. Sürdürülebilir taşımacılık ve çevre dostu yaklaşımlar, giderek daha fazla önem kazanıyor. Sun-Ka ve Tırsan'ın bu ortaklığı, sektördeki yenilikçi ve çevre bilinçli adımların başlangıcı olarak görülüyor.

Adapazarı fabrikasında gerçekleştirilen teslimat törenine; Sun-Ka Sungurlu Kağıtçılık Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Öztekin, Sun-Ka Sungurlu Kağıtçılık Tedarik Zinciri Müdürü İnanç Kızılyazı ve Tırsan Treyler Satış Yöneticisi Özgür Ayçiçek katılım gösterdi. 

"Tırsan ile operasyonlarımız çok daha verimli"

Salih Zeki Öztekin, “Firmamız, doğal ve doğa ile uyumlu malzemeler kullanarak 'Karton Köşebent', 'Dilimlenmiş Gri Karton' ve 'Mukavva' üretimi yapmaktadır. Bilgi ve tecrübeye inanan Sun-Ka Kağıt, dış kaynak kullanımına önem vermiş ve teknolojik gelişmeleri de takip ederek bir çok konuda işin uzmanları ile çalışmaya yönelmiştir. Bu noktada, işin uzmanı Tırsan ile çalışıyoruz.” dedi.

Öztekin, şunları söyledi: "Sun-Ka Sungurlu Kağıtçılık olarak müşteri odaklı yaklaşımımız ile sektörün ihtiyaçlarını ve müşteri beklentilerini her anlamda ürünlerimize ve hizmetlerimize yansıtarak başarımızı her daim devam ettirmektir. Profesyonel ekibimiz ile Çorum Sungurlu’da üretim yaparak yurt içinde ve yurt dışında birçok ülkeye hizmet vermekteyiz. Son alımını yapmış olduğumuz Tırsan Hafif Tenteli Perdeli treyler, hafifliği ve taşıma kapasitesi ile firmamıza her operasyonumuzda daha fazla yük taşıma avantajı sağlamaktadır."

Salih Zeki Öztekin, şunları söyledi: "Bu sayede yakıt tasarrufunu artırırken, lastik aşınımını da azaltıyor. Ayrıca treylerin sağlamlığı ve paslanmaya karşı garantisi ile araçlarımızın ömrü uzun ve bakımı kolay oluyor. Filomuzda, şu anda 15 adet Tırsan aracı bulunmakta, uluslararası taşımacılıkta zorunlu olan Code XL yük güvenlik sertifikasına sahip olan Tırsan Hafif Tenteli Perdeli treylerler, yurtdışı operasyonlarımızı sorunsuz gerçekleştirmemizi sağlıyor. K-Fix Yük Güvenlik Sistemi sayesinde farklı yüklerin güvenle taşınabilmesi için kolay ve esnek yük emniyeti de sunuyor. Tırsan ile devam ettirdiğimiz başarılı iş birliğimizin daha uzun seneler devam edeceğine firma olarak inancımız tam.”

Tırsan Hafif Tenteli Perdeli Treyler Özellikleri 

  1. Patentli K-fix Yük Bağlama Sistemi: Bu sistem, yükleri ekstra ekipman kullanmadan sabitlemeyi sağlıyor ve yan kapaklarla uyumlu çalışıyor. Bu, yükleme ve boşaltma işlemlerini daha verimli hale getiriyor.

  2. Hafif Tasarım: Treylerin hafifliği, boş durumdayken bile yakıt ve işletme giderlerinde tasarruf sağlıyor, bu da uzun mesafe taşımacılığında önemli bir avantaj sunuyor.

  3. Dayanıklı Şasi Teknolojisi: Sektördeki en kaliteli çelik malzemeler kullanılarak şasinin dayanıklılığı ve sağlamlığı artırılıyor. Bu, treylerin uzun süreli ve güvenli kullanımını garanti ediyor.

  4. Maksimum Yükleme İmkanı ve Ekstra Kaldırma Özelliği: Treyler, yükleme kapasitesini maksimize ediyor ve ek olarak 500 mm kaldırma özelliği sunuyor, bu da operasyonel hız ve verimliliği artırıyor.

  5. Koruyucu Kaplama ve Garanti: Çinko tri-elektron metoduna göre yapılan kataforez (KTL) kaplaması, aracın şasisini ve çelik aksamlarını 10 yıl boyunca paslanmaya karşı koruyor.

  6. Uluslararası Yük Taşımacılığına Uygunluk: Gümrük Mevzuatı kurallarına tam uyum sağlayan bu treyler, uluslararası yük taşımacılığında kullanım için ideal bir çözüm sunuyor.

TREDER depremzede öğrencilere akıl ve zeka oyunları dağıttı TREDER depremzede öğrencilere akıl ve zeka oyunları dağıttı