Türkiye’de “Kazandıran Fırsatların Adresi” TruckStore’un Ağustos ayına özel kampanyası çerçevesinde hem kurumsal hem de bireysel müşteriler, 24 aya varan vade ve yüzde 0’dan başlayan cazip faiz oranlarıyla araç sahibi olabilecekler.

Mercedes-Benz Türk’ün 2. el araç markası TruckStore, Ağustos ayı sonuna kadar devam edecek cazip fırsatlar sunan bir kampanya hazırladı. TruckStore bünyesinde satılan kamyon ve çekiciler için geçerli olan kampanya kapsamında Mercedes-Benz Kamyon Finansman desteğiyle, 24 aya kadar vade imkânı ve yüzde 0’dan başlayan cazip faiz oranlarıyla araç sahibi olma fırsatı sunuluyor.  

“Kazandıran Fırsatların Adresi” TruckStore’da, kampanyalı araçlar özelindeki finansman fırsatı, hem kurumsal hem de bireysel müşteriler için geçerli olacak.

Zengin araç portföyü ve kaliteli hizmet anlayışının yanı sıra tüm işlemleri tek çatı altında gerçekleştirme olanağı sunarak fark yaratan TruckStore’da ay sonuna kadar devam edecek kampanyayı kaçırmayın.

Kampanyalar hakkında detaylı bilgi için TruckStore ziyaret edilebilir veya en yakın Mercedes-Benz Türk bayisine danışılabilir.

Mercedes-Benz Türk, servis ihtiyaçlarına özel paketler sunuyor Mercedes-Benz Türk, servis ihtiyaçlarına özel paketler sunuyor

Editör: Ercan TOSUNOĞLU