Yang Ming’in Türkiye’den Avrupa’ya direkt servisleri artıyor

26 Kasım 2019
Yang Ming’in Türkiye’den Avrupa’ya direkt servisleri artıyor

Yang Ming, İstanbul ve İzmir’den de Kuzey Avrupa direkt servisine başladı.

Yang Ming, Mersin ve İskenderun limanlarından hali hazırda var olan Avrupa servisinde servis ağını genişletirken, İstanbul ve İzmir’den de Kuzey Avrupa direkt servisine başladı.

Tayvan merkezli, sektörün önde gelen armatörlerinden Yang Ming, 2009 yılında Yang Ming ve Arkas ortaklığı ile kurulan Yang Ming Anadolu Gemi Acenteliğinde yıllardır başarı ile devam ettirilen Uzakdoğu servislerini ve hizmet bağlantılarını, İstanbul ve İzmir’den de Kuzey Avrupa direkt servisi ile artırmayı hedefliyor.

Yang Ming hattının hali hazırda Mersin ve İskenderun limanlarından NEX – NORTH EUROPE EAST MED EXPRESS ile verdiği servis, 21 Ekim 2019 tarihinden itibaren yeni rotasyonu ile müşterilerine daha geniş bir ağda hizmet vermeye başladı.

İstanbul ve İzmir’den direkt NET- NORTH EUROPE –TURKEY EXPRESS servisi ile hizmet vermeye başlayan Yang Ming , Gemlik ve Samsun limanlarından da aktarmalı olarak taşıma yapıyor.

Servislerin rotasyonu ise şöyle sıralanıyor:

NEX (North Europe East Med Express) servisi;

İskenderun (Limak) – Mersin (MIP) – Haifa – Pire – Salerno – Felixstowe – Rotterdam – Hamburg  -Antwerp – Pire İskenderiye (Aict In El Dekheila) – Iskenderun (Limak) – Mersin (MIP)


NET (North Europe Turkey Express) servisi;

İstanbul (Kumport) – Istanbul (Gebze) – Izmir (Alsancak) – Izmir (Aliağa) – Felixstowe – Hamburg – Antwerp – Pire – Istanbul (Kumport)

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN