DKV Mobility ve Andamur uzun vadeli stratejik ortaklık kurdu DKV Mobility ve Andamur uzun vadeli stratejik ortaklık kurdu
Yurtiçi Kargo, yepyeni bir kampanyaya imza atarak müşteri odaklı çalışmalarına bir yenisini daha ekliyor. 4 Mart tarihinden itibaren Yurtiçi Kargo şubelerine veya acentelerine getirilen tüm kargolarda taşıma ve adres teslim hizmeti üzerinden % 20 indirim uygulanacak. Kurulduğu günden bu yana müşteri odaklı hizmet sunma anlayışı ile çalışmalar yapan Yurtiçi Kargo, ‘Kazandıran Saatler Kampanyası’ ile 12:00-15:00 saatleri arasında Yurtiçi Kargo şubelerine/acentelerine getirilen tüm gönderilerde % 20 indirim uygulayacak. 4 Mart tarihinden itibaren geçerli olacak bu indirim, standart taşıma ve adres teslim hizmetleri için kullanılabilecek.
31 Ağustos tarihine kadar standart yurt içi gönderilerde geçerli olacak söz konusu kampanyadan faydalanmak isteyen Yurtiçi Kargo müşterilerinin, Yurtiçi Kargo görevlisine “Kazandıran Saatler Kampanyası”ndan faydalanmak istediğini beyan etmesi yeterli olacak. “Kazandıran Saatler Kampanyası” ile ilgili detaylı bilgiye, www.yurticikargo.com adresinden veya 444 99 99 numaralı çağrı merkezinden ulaşılabilir.