2023 Chery Uluslararası Kullanıcı Zirvesi, “Yeni Yolculuk ve Yeni Hayat” sloganıyla başlıyor. Zirve sırasında Chery Ürün Sergisi, Chery Teknoloji Günü, Kamu Huzuru Programı İmzalama, Toplu Sürüş, Kullanıcı Zirvesi ve daha birçok temada etkinlikler gerçekleştirilecek. Dünyanın dikkatini çeken ve Chery’nin uluslararası itibarını daha da artıracak olan etkinlik kapsamında binlerce konuk ağırlanacak. 

Chery’nin 2023 Uluslararası Kullanıcı Zirvesi, Çin’in Wuhu kentinde düzenlenmeye başladı. “Yeni Yolculuklar, Yeni Hayat” temasıyla düzenlenen zirvede, 500’ün üzerinde basın mensubu, Chery’nin denizaşırı kullanıcıları ve küresel fenomenler bir araya geliyor. Chery ve kullanıcıları için yeni bir ekolojik model ve kalkınma planını birlikte tanımlamak için uluslararası bilgi-birikimi ve deneyimi birleştiriliyor. 

1chery_zirve

Yeşil Ekoloji: Chery’nin çevre dostu ürünleri akıllı yaşamla harmanlanıyor

Chery, marka konsepti olarak “Yeşili, teknolojiyi, aileyi ve arkadaşlığı” benimsiyor. Uluslararası Kullanıcı Zirvesi’nde, Rokid AR gözlükleri, kozmetik buzdolapları, elektrikli kaykaylar, çim biçme makineleri ve diğer ekolojik ürünleri bir araya getirerek; “İnsanları”, “Otomobilleri” ve “Yaşamı” bütünleştiren ve akıllı yaşam tarzına odaklanan bir Chery ürün teşhir alanı oluşturuldu. Bu alan, küresel kullanıcıların Chery’nin akıllı ekoloji ve “güzel yaşam evreni”ni kişiselleştirilmiş alanlarda deneyimlemelerine olanak tanıyacak.

1chery_zirve

Geleceği daratmak ve değiştirmek: Chery’nin Küresel Teknoloji Günü, bir teknoloji şöleni başlatıyor

Chery, Global Teknoloji Günü’nde, teknolojiye ve kullanıcılara odaklanan, 100’den fazla teknolojik yenilik ve çeşitli otomobil modellerinin tanıtımını kapsayan bir basın toplantısı düzenledi. Basın toplantısında Chery Group’un yeni modelleri ve konsept otomobilleri de görkemli bir şekilde ortaya çıkardı. Teknoloji fuarı alanında Chery’nin çok işlevli kaykay platformu, akıllı şasisi, akıllı kabini, yeni PHEV’e özel motoru, elektrikli güç-aktarma sistemi ve E-yakıt/motorları sergilendi. Bu sergi, Chery’nin “Teknolojik İlerlemesini” farklı açılardan gösterdi.

Daha iyi bir dünyayı birlikte oluşturmak için: Kamu Huzuru Programı İmzalama Töreni

Uluslararası alanda genişleyen Çinli otomotiv markalarının temsilcisi olarak Chery, kurumsal sosyal sorumluluğa büyük önem veriyor. Uluslararası Kullanıcı Zirvesi sırasında Chery, UNICEF ve IUCN ile ihtiyaç sahibi ülke ve bölgelerdeki çocuklara, gıda, temiz içme suyu, sağlık ve eğitim konularında yardım sağlayacak ve dünyanın zayıf bölgelerine katkıda bulunmayı amaçlayan anlaşmalar imzalayacak. Chery, aynı zamanda Çin’deki Wuhu Belediyesi’nin Shenshan Parkı’nda küresel kullanıcılarla birlikte yolculuk yapmak, yeşil seyahat yöntemlerini savunmak ve düşük karbonlu çevre koruma konseptini uygulamak için toplu bir gezi düzenleyecek.

Kârlı salon: Yenilikçi bir şekilde yeni bir kullanıcı ekosistemi oluşturuluyor

Ağır Vasıta ve Treyler Zirvesi güçlü bir katılımla gerçekleşti Ağır Vasıta ve Treyler Zirvesi güçlü bir katılımla gerçekleşti

Chery, her zaman kullanıcı değeri oluşturmaya kendini adamış durumda ve sürekli olarak kullanıcı memnuniyetini artırmak için çabalıyor. 18 Ekim’de ayrıca Chery’nin kullanıcı ortak yaratım geliştirme konseptini derinlemesine aktarmak ve marka ile kullanıcıları arasında karşılıklı yarar sağlayan kazan-kazan ortaklığı oluşturmak amacıyla, küresel kullanıcı açısından kârlı bir salon ve basın röportaj sempozyumu düzenlenecek. 2023 Chery Uluslararası Kullanıcı zirvesi, tüm bu etkinliklere ek olarak; Chery fabrika turları, test sürüşleri, Crystal Peacock Cruise gezileri, iş ziyafetleri ve benzeri etkinlikleri de içeriyor. Dünyanın ilgisini çeken bu uluslararası etkinlikte, Chery’nin uluslararası etkisi daha da güçlenecek.