DAF XF arka arkaya “Fleet Truck of the Year” unvanına layık görüldü

22 Eylül 2021
DAF XF arka arkaya “Fleet Truck of the Year” unvanına layık görüldü

DAF XF, “Fleet Truck of the Year” unvanına layık görülen ilk kamyon oldu.

DAF XF, Birleşik Krallık’taki prestijli Motor Transport Awards‘ta (Motorlu Taşımacılık Ödülleri) bir kez daha ödül kazandıktan sonra art arda üç “Fleet Truck of the Year” unvanına layık görülen ilk kamyon oldu.

Birleşik Krallık’ta 6 tondan daha ağır GVW’li kamyon üretiminde pazar lideri olan DAF Trucks’ın başarılarının ardı kesilmiyor. XF’in altı yıl içinde dört defa ödül kazanmasıyla 1986 yılından bu yana devam eden MT Awards’da DAF ve Leyland markaları için dönüm noktası niteliğindeki 20. ödül de alınmış oldu.

Taşımacılık sektöründe tanınan ve saygı duyulan etkili Motor Transport Awards (Motorlu Taşımacılık Ödülleri) değerlendirme paneli, yüksek profilli taşıma operatörlerinden oluşuyor. Bu operatörlerin hepsi güvenli, üretken ve verimli bir kamyon filosu oluşturmak için nelerin gerekli olduğu konusunda derin bilgiye sahip olduğu biliniyor. Değerlendirme panelinde, DAF Trucks’ın yüksek kaliteli modelinin satışını zirvede tutmak için bir dizi önemli yenilik getirdiği ve XF’nin ‘denenmiş ve test edilmiş’ bir model olduğu belirtildi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN