Mercedes-Benz Türk, 'Yemeğim Evimde' ile çalışanların hayatını kolaylaştırıyor Mercedes-Benz Türk, 'Yemeğim Evimde' ile çalışanların hayatını kolaylaştırıyor

Ford Trucks ve Iveco, ağır ticari araçlar için yeni bir kabin geliştirme konusunda potansiyel sinerjileri incelemek üzere bağlayıcı olmayan bir niyet mektubu (MoU) imzaladı.

1710419232 Iveco Group C E O Su Gerrit Marx Iveco Group Kamyon Birimi Ba Kan Luca Sra Ford Otosan Lideri G Ven Zyurt Ko Holding Otomotiv Grubu Ba Kan Haydar Yenig N

İmza töreninde, Iveco Group CEO'su Gerrit Marx, Iveco Group Kamyon İş Birimi Başkanı Luca Sra, Koç Holding Otomotiv Grubu Başkanı Haydar Yenigün, Ford Otosan Lideri Güven Özyurt ve Ford Trucks Lideri Emrah Duman bulundu.

İki şirketin yeni ürünlerini ve teknolojilerini geliştirmesi konusunda, kabin içindeki bileşenleri ve sistemleri kapsayan bağlayıcı olmayan niyet mektubu (MoU), işbirliği potansiyelini değerlendirmek üzere ön bir adımı teşkil ediyor.

1710419269 Iveco Group Kamyon Birimi Ba Kan Luca Sra Ford Trucks Lideri Emrah Duman

Bu iş birliği niyeti, Ford Trucks ve Iveco arasında karşılıklı fayda sağlayan bir ortaklık geliştirilerek AB Doğrudan Görüş Standartları'na uygun çözümleri geliştirmeyi ve karbon salımının azaltımı için aerodinamiği iyileştirmeyi amaçlıyor.

Editör: Ercan TOSUNOĞLU