Daimler Truck Haberleri

Daimler Truck haberleri ve güncel Daimler Truck gelişmeleri, Daimler Truck ile ilgili tüm video, Daimler Truck fotoğrafları ve Daimler Truck haberleri Lojiyol sitemizde


AĞIR TİCARİ

Mercedes-Benz Türk’ün çatı şirketi Daimler Truck, 2023 yılında da sürdürülebilirlik ve dönüşüm faaliyetleri kapsamında önemli kilometre taşlarına ulaştı.

AĞIR TİCARİ

Daimler Truck, Linde Engineering ile birlikte geliştirdikleri yeni sLH2 soğutulmuş sıvı hidrojen yakıt dolumu teknolojisini tanıttı.

AĞIR TİCARİ

Mercedes-Benz Türk İcra Kurulu Başkanı Süer Sülün, “2023 yılında rekor adetlerde üretim ve ihracata imza atarak  ülke ekonomisine katkımızı sürdürdük.”...

ÇEKİCİ

Mercedes-Benz Türk, Aksaray Kamyon Fabrikası’nda hayata geçirdiği Outdoor AGV Projesi ile Daimler Truck kamyon fabrikaları arasında bir “ilk”i gerçekleştirdi.

ÇEKİCİ

Daimler Truck, dünyanın en büyük yenilenebilir enerji yatırımcılarından Masdar Abu-Dabi (BAE) ile yük taşımacılığında önemli bir iş birliğine gitti.

ÇEKİCİ

Daimler Truck ve bağımsız iştiraki Torc Robotics, seri üretimi yapılan otonom kamyonlar için gelişmiş 4B LiDAR teknolojisi tedarikçisi olarak Aeva...

AĞIR TİCARİ

Mercedes-Benz Türk Aksaray Kamyon Fabrikası 350 bininci kamyonunu banttan indirerek önemli bir başarıya imza attı.

AĞIR TİCARİ

Daimler Truck, 21 Mart tarihinden itibaren geçerlilik kazanacak DAX Borsa Endeksi’ne geçiş yapıyor.

AĞIR TİCARİ

Mercedes-Benz Türk, AR-GE Merkezleri ile hem Türkiye ekonomisine katkı sağlıyor hem de sürdürülebilir projelere imza atıyor.

AĞIR TİCARİ

Onarım işlemlerinde kullanılan orijinal yedek parçalar sayesinde Mercedes-Benz Türk müşterileri ilk günkü güven ve konforla yola devam ediyorlar.

AĞIR TİCARİ

Daimler Truck, ürün portföyünü hem batarya elektrikli hem de hidrojen bazlı tahrik sistemleriyle elektrikli hâle getirmek için “iki yönlü” bir...

Daimler Truck, TRATON GROUP, and Volvo Group plan to lead the in Europe high-performance charging network for heavy duty trucks.