IVECO Haberleri

IVECO haberleri ve güncel IVECO gelişmeleri, IVECO ile ilgili tüm video, IVECO fotoğrafları ve IVECO haberleri Lojiyol sitemizde


ÇEKİCİ

Uluslararası ticari araç lideri IVECO, Haziran ayı boyunca özel kampanyalarla müşterilere ödeme kolaylığı, avantajlı fırsatlar ve hediyeler sunuyor.

ÇEKİCİ

IVECO, Metallica'nın M72 Dünya Turu'nun Avrupa ayağında doğal gaz, elektrikli ve yenilenebilir dizel motorlu araçlarla düşük emisyonlu ulaşım sağlıyor.

IVECO, ikinci el araçları için yeni markası CERTIFIED PRE-OWNED ile sertifikalı kalite ve sürdürülebilirlik sunuyor.

Avrupa ülkeleri başta olmak üzere yurtiçi ve yurt dışı lojistik sektöründe faaliyet gösteren Eyüp Lojistik, filosunu genişletmek için yeni araç...

ÇEKİCİ

Türkiye’nin önde gelen uluslararası entegre lojistik firmalarından Ares Logistics, IVECO S-WAY çekiciler ile filosunu daha da büyüttü.

ÇEKİCİ

Ford Trucks, Iveco ile kabin geliştirme konusunda potansiyel sinerjileri incelemek üzere niyet mektubu imzaladı.

IVECO 2024 Model Yılı ve Yeni Logo Lansman Etkinliği sonrası basın açıklaması yapan IVECO Türkiye üst yönetim kadrosu, ticari araçlar...

ÇEKİCİ

IVECO, Metallica ile yaptığı iş birliğiyle M72 Dünya Turu'nun Avrupa ayağında elektrikli, doğal gazlı kamyonlar ve minibüslerle grubu destekliyor.

IVECO, İspanya’nın Barselona kentinde düzenlediği lansmanla müşterilerine, bayilerine, ortaklarına ve uluslararası basına yenilenmiş tüm ürün yelpazesinin ve hizmetlerini tanıttı.

Ağır yük taşımacılığında CO2 emisyonlarının azaltılmasında büyük bir potansiyel olan bioLNG'nin tanıtılması için IVECO ve Shell birlikte "NET-SIFIR EMİSYON YOLUNDA"...

AĞIR TİCARİ

IVECO, 2023 Avrupa Kamyon Yarışları’nda performansıyla ve gösteri kamyonu IVECO eTruck ile büyük ilgi topladı.

IVECO, Satış Sonrası diye adlandırılan muadil parçalarda alternatif arayışları için müşterilerine NexPro ürün gamını sunuyor.