UTİKAD Haberleri

UTİKAD haberleri ve güncel UTİKAD gelişmeleri, UTİKAD ile ilgili tüm video, UTİKAD fotoğrafları ve UTİKAD haberleri Lojiyol sitemizde


LOJİSTİK

UTİKAD, 2023 yılı değerlendirmelerini, faaliyetlerini, taşımacılık istatistiklerini ve 2024 yılı öngörülerinidüzenlediği basın toplantısında paylaştı.

LOJİSTİK

Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği'nin (UTİKAD), 41'inci Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı Radisson Blu Şişli Hotel’de gerçekleşti.

LOJİSTİK

UTİKAD İnovasyon ve E-Ticaret Odak Grubu, 2019 ve 2022 yıllarında yayınladığı iki raporun ardından e-ticaret lojistiğinin mevcut durum analizini yaptığı...

LOJİSTİK

14'üncü Atlas Lojistik Ödülleri’nde online ortamda yarışılan kategoride adaylık işlemleri 16 Ekim 2023 Pazartesi günü sona eriyor.

LOJİSTİK

UTİKAD Eski Başkanı Turgut Erkeskin, Belçika'nın Brüksel kentinde yapılan FIATA Genel Kurul Toplantısı’nda FIATA'nın yeni başkanı seçildi.

LOJİSTİK

UTİKAD Akademi’yi önümüzdeki aylarda hayata geçirmeye hazırlanan UTİKAD, FIATA Diploma Eğitimi ve Mesleki Eğitimlerine LODER iş birliğinde Uygulamalı Lojistik Operasyonları...

LOJİSTİK

Türkiye’de toplam 10 şube ve üç depoya sahip olan BATI Group, iş hayatında cinsiyet eşitliğini ve kadın istihdamını önemsiyor.

Rusya ve Ukrayna arasındaki savaş ortamı, Türk lojistik sektöründe de yankı buldu.

SON DAKİKA

UTİKAD ile AKOM arasında afet lojistiği konusundaki olası iş birlikleri değerlendirildi.

SON DAKİKA

UTİKAD Yönetim Kurulu seçimini Ayşem Ulusoy ve ekibi kazandı.

UTİKAD Genel Kurulu’nun 15 Eylül 2021 tarihinde gerçekleştirilmesi kararı alındı.

SON DAKİKA

Katılımcıların 72’si lojistik sektörünün karşılaştığı temel sorunu “fiyat odaklı rekabet” olarak belirtti.