İnci Akü AAITF Jakarta Fuarı’a katıldı

28 Mayıs 2014
İnci Akü  AAITF Jakarta Fuarı’a katıldı

İnci Akü, Endonezya’nın Jakarta kentinde düzenlenen AAITF Jakarta Fuarı’na katıldı.

İnci Akü, Endonezya’nın Jakarta kentinde düzenlenen AAITF Jakarta Fuarı’na katıldı. 21-23 Mayıs 2014 tarihlerinde gerçekleşen fuarda İnci Akü, starter gruptaki tüm akülerini tanıttı.
Sektörünün en büyük Türk sermayeli markası olan ve bu sene 30. kuruluş yılını kutlayan İnci Akü, Endonezya’nın Jakarta kentinde, 21-23 Mayıs 2014 tarihlerinde gerçekleşen AAITF otomotiv yedek parça sanayi ve tunning fuarına katılarak starter kategorisindeki tüm akülerini sergiledi.

AAITF Jakarta Fuarı’nı değerlendiren İnci Akü Pazarlama Müdürü Damla Arkan, “Endonezya, otomotiv endüstrisinde son 2 yılda beklentilerin çok üzerinde bir büyüme gösterdi. Bir yıl içinde yaklaşık 1.3 milyon otomobil satışı ve 8 milyon motorlu taşıt satışı gerçekleştirdi. Biz de bu gelişimi göz önüne alarak AAITF Jakarta fuarında yerimizi aldık ve ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaştık. Akü sektörünün ihracat lideri markası olarak bugün ürünlerimizi dünyanın 4 kıtasında 77 ülkeye gönderiyoruz. 2011 yılında hayata geçirdiğimiz Global Markalaşma Projemizin bir parçası olarak, yurt dışı fuarları önemsiyoruz. İnci Akü olarak ‘Dünyanın ilk 10 akü üreticisi arasında yer alma’ vizyonumuzla çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz.” dedi.

Anahtar Kelime: ,
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN