Temsa, yetkili servis ağında 77 noktaya ulaştı

26 Haziran 2014
Temsa, yetkili servis ağında 77 noktaya ulaştı

Gaziantep Motorlu Araçlar, Temsa İzmir yetkili servisi oldu. İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde hizmete başlayan servisin açılışı yapıldı.

Gaziantep Motorlu Araçlar, Temsa İzmir yetkili servisi oldu. İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde hizmete başlayan servisin açılışı düzenlenen törenle 23 Haziran Pazartesi günü yapıldı.

Törene Temsa Pazarlama ve Satış Direktörü Murat Anıl, Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Ali Buğday, İzmir Bölge Satış Yöneticisi İrfan Özsevim Kurumsal İletişim Yöneticisi Ebru Ersan, Gaziantep Motorlu Araçlar Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çelik, Başkan Yardımcısı Mehmet Sönmez, Ant Oto Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Göksoy, Yönetim Kurulu Üyesi Hikmet Göksoy ile çok sayıda sektör mensubu katıldı.

Törende bir konuşma yapan Gaziantep Motorlu Araçlar Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çelik, Gaziantep ve İstanbul’un ardından İzmir’de hizmet vermeye başladıklarını belirterek, “Temsa yetkili servisi olarak da çok iddialı bir şekilde sektöre en iyi hizmeti vermeyi hedeflediklerini söyledi: “Temsa’nın bu bölgede çok ciddi bir iş potansiyeli var. Biz aracın satışının elde edilen başarının servis hizmetlerinin kalitesinin de sağlanması ile devam edeceğine inanıyoruz. Biz de bu hizmeti Türkiye’deki tüm servislerin içinde en iyisini vermek için kolları sıvadık, bu işin en iyi şekilde yapacağımız konusunda iddialıyız” dedi.

1800 m2’lik kapalı alanda 40 personelle hizmet vermeye başladıklarını belirten Gaziantep Motorlu Araçlar Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çelik, “Servisimizde aynı anda 10 araca hizmet veriyoruz. Burası bir aracın tüm bakım ve onarım hizmetleri ile yedek parça ihtiyaçlarının sağlanacağı bir servis. Otobüsçü dostlarımızın hizmet sürecine kesintisiz katkı sağlamak için yol yardım ekibimiz de mevcut” dedi.

Temsa Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Ali Buğday da yaptığı konuşmada, ticari araçta işin sürekliliğinin servis performansı ile direkt ilgili olduğunu vurgulayarak, “ Temsa’nın ilk 5 ayda gösterdiği satıştaki liderlik, satış sonrası hizmetler olarak bizim yükümlülüğümüzü biraz daha artırıyor. Büyüyen araç parkımıza paralel olarak 77’ inci hizmet noktasını açmak üzere hep beraberiz. Gaziantep Motorlu Araçlar, sektörde tecrübeleri ve güvenilirliğiyle tanınıyorlar. Gaziantep Motorlu Araçlar ile birlikteliğimizi Manisa’yı da ekleyerek büyüteceğiz. Yıl sonuna kadar Manisa yetkili servisi de hizmete girecek. Bu iş ortaklığının hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Yepyeni bir hizmet noktasını müşterileriyle buluşturduklarını belirten Temsa Pazarlama ve Satış Direktörü Murat Anıl, “Temsa olarak her yıl araç kapasitemiz daha da büyüyor. Burada yetkili bir servis noktası ihtiyaçtı. Bu büyümede en önemli etkenlerden birisi de yetkili servislerimiz. Gaziantep Motorlu Araçlar da bizim iş ortaklarımız arasında yerini aldı. Bu güzel tesisi ve sektörde 40 yıllık bir tecrübeyi bünyemize kattığımız için çok mutluyuz. Hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Anahtar Kelime: , ,
YORUMLAR 2 Yorum Yapıldı.

Yorumlar Kapalı.

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN