AllisonTransmission, Türkiye’deki servis ağını genişletiyor

15 Nisan 2017
AllisonTransmission, Türkiye’deki servis ağını genişletiyor

AllisonTransmission, yetkili distribütörü aracılığıyla dört yeni servis noktasını hizmete sundu.

AllisonTransmission, Türkiye’deki tek yetkili distribütörü İlkerler Otomotiv’e bağlı olarak Denizli, Gaziantep, Batman ve Bursa’daki yeni servis noktaları ile hizmet ağını genişletiyor.

AllisonTransmissionTürkiye ve Orta Doğu Bölge Müdürü Taner Gider, konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Yeni servislerimiz ve son kullanıcılarımıza yakınlıkları sayesinde daha hızlı servis ve yedek parça hizmeti sağlama imkanına sahibiz. Müşterilerimize yakın olmak, hem maliyet hem de zaman anlamında onlara avantajlar sunmamıza yardımcı olacak” dedi.

Allison tam otomatik şanzımanlar, Kesintisiz Güç Teknolojisi™ ile daha sarsıntısız, kesintisiz, tam güçte vites geçişleri ve üstün ivmelenme sunuyor. Doğru zamanda yapılan otomatik vites geçişleri sayesinde sürücülerin,performansı tam olarak yönetmesi ve benzersiz araç kontrolü sağlayabilmesi mümkün oluyor.

Taner Gider; “Türkiye’de şehir içi otobüslerinde artık tam otomatik şanzımanlar tercih ediliyor. Allison tam otomatik şanzımanların avantajlarını tercih eden filoların sayısı her geçen gün arttığından müşterilerimizin ihtiyaçlarını en ideal şekilde karşılamak üzere yeni servis anlaşmalarımızı imzaladık” diye belirtti.

Allison tam otomatik şanzımanlar, kalite ve güvenilirlik konusunda dünyaca üne sahip. Sadece dönemsel yağ ve filtre değişimi ile bakım ve onarım maliyetlerinin azalmasını sağlayan Allison şanzımanlar, müşterilerin serviste daha az zaman kaybederek araçlarını daha verimli kullanmalarına yardımcı oluyor.

 

AllisonTransmission yeni servis bilgileri şöyle;

Özgün Kardeşler Otomotiv

Merkez: Bayındırlık Mahallesi Emek Sanayi Sitesi A Blok No: 33 Merkez/Batman

Şube: Gültepe Mahallesi Yeni Sanayi Sitesi F 1 Blok No: 136 Batman

Telefon: +90488 218 03 00

Bilmak Otomotiv

Adres: Aydınlar Mahallesi 03061 Cadde No:9 Şehitkamil/Gaziantep

Telefon: +90342 235 45 25

Öztamgüç Otomotiv

Adres: Sümer Mahallesi 2507 Sokak No:38, Denizli

Telefon: +90258 251 48 87

Askar Motorlu Araçlar

Adres:Yaylacik Mahallesi İzmir Yolu Sokak Karalar Petrol Sitesi  No 381/1,Nilüfer / Bursa

Telefon: +90 224 441 41 46

 

 

 

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN