Sertrans, Fashion Logistics Networkünün Türkiye temsilcisi oldu Sertrans, Fashion Logistics Networkünün Türkiye temsilcisi oldu

Ağır Nakliyeciler Derneği (AND) ve OREGON Teknoloji Hizmetleri A.Ş., Logitrans Fuarı'nda 17 Kasım 2022 tarihinde protokol imzaladı.

OREGON, Ağır Nakliyeciler Derneği (AND) üyelerine özel bir fiyatlandırma ve 24 saat kesintisiz beyan yazımı dahil hizmet vermesi, bunun karşılığında AND’nin üyelerine OREGON’un tüm hizmetlerinin tanıtımını yapması imza altına alındı.

İmza törenine; Oregon Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık, AND Yönetim Kurulu Başkanı Yasin Bayraktar ve OREGON Genel Müdürü Selçuk Yılmaz katıldı. 

Ağır Nakliyeciler Derneği (AND) Yönetimi, Üyelerinin transit beyannamelerini (T1-T2-TR) daha verimli ve rekabetçi fiyatlarla temini amacıyla yaptığı çalışmalar sonucunda aldığı karar doğrultusunda, Ticaret Bakanlığından aldığı yetki ile kapsamlı teminat mektubu kullanarak asıl sorumlu/rejim hak sahibi sıfatı ile teminatlı transit beyanname üreten OREGON Teknoloji Hizmetleri A.Ş. ile iş birliği süreci başlamış oldu. 

Türkiye gümrüklerinden Ortak Transit Sistemi’ndeki 34 ülkeye dönük transit beyanname (T1-T2-TR) düzenleyen OREGON, Almanya, Romanya, Hırvatistan, Sırbistan, Bulgaristan, Makedonya, Yunanistan, Polonya, Litvanya, İtalya, Fransa ve İtalya’dan beyanname başlatıyor.

Müşterilerinin şirkete ortaklığı konseptini başlatan OREGON lojistik sektörünün ihtiyaç duyduğu teknoloji tabanlı araç takip sistemi, yakıt kartı, assist hizmeti, yük paylaşımı gibi hizmetler de üretiyor.