Fevzi Gandur Lojistik, DAF dedi

22 Mayıs 2017
Fevzi Gandur Lojistik, DAF dedi

Fevzi Gandur Lojistik A.Ş. 3 adet araç yatırımını DAF CF 460 Super Space Cab alarak mevcut filosuna ekledi.

DAF Trucks Türkiye’nin bayisi Glokal Motorlu Araçlar A.Ş. 2017 yılı teslimatlarına devam ediyor. Sektörün önde gelen firmalarından Fevzi Gandur Lojistik A.Ş. 3 adet araç yatırımını DAF CF 460 Super Space Cab alarak mevcut filosuna ekledi.

Firma yetkilisi Faik Burak Efe; 35 çekici, 42 yarı römork özmal ile tüm avrupa ülkelerine taşıma hizmeti verdiklerini dile getiren Efe, hedeflerinin 2017 yılında filoyu 70 adet araça, 2018 yılında 120 araça çıkaracaklarını dile getirdi.

Tüm markalara satın alma sürecinde eşit yaklaştıklarını belirten Efe, uzun değerlendirmelerin sonucunda DAF markasına yatırım yapmaya karar verdiklerini dile getirdi. Operasyonal maliyetlerin en aza indirmenin en büyük etkenlerden bir taneside sürücü arkadaşlarımızın konfor ve güvenliğini arttırmak olduğunu söyleyen Efe, DAF ile bunu tamamen karşıladıklarını ifade etti.


Nakiye firmaları için şoför arkadaşlarının önemini vurgulayan DAF Glokal Satış Müdürü, Soner Alperöz, Konforlu sürücü eşittir; minimum yakıt tüketimi, minimum operasyonel maliyet, temiz ve bakımlı araç, en önemlisi güleryüz ve işine sahip çıkma olduğunu belirten Alperöz, DAF marka araçlarda maksimum sürücü konforu ile birlikte en verimli filo maliyetleri sağlayacak donanımlar ile piyasaya girdiklerini vurgulamıştır. Bu doğrultuda Fevzi Gandur firması ile ticari birliktelik yapmış olmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN