Filo yönetimini kolaylaştırıyor

9 Mayıs 2017
Filo yönetimini kolaylaştırıyor

ALD Automotive, web portal ve mobil aplikasyondan oluşan yeni dijital uygulaması My ALD’yi Türkiye’de de hayata geçirdi.

ALD Automotive müşterileri için inovatif çözümler geliştirmeye devam ediyor.

Filo yöneticileri ve araç sürücülerine yönelik geliştirdiği çözümler ile kesintisiz mobilite sağlayan ALD Automotive, web portal ve mobil aplikasyondan oluşan yeni dijital uygulaması My ALD’yi Türkiye’de de hayata geçirdi.

My ALD web portal ile filo yöneticileri filolarındaki araçlar ile ilgili tüm bilgilere ulaşabilir ve belirledikleri parametler çerçevesinde detaylı rapor alabilirler. Yeni araç siparişlerinde; belirledikleri araçları karşılaştırmalı olarak değerlendirip, seçtikleri araç için yine sistem üzerinden fiyat teklifi talebinde bulunabilirler.

SÜRÜCÜLERE KESİNTİSİZ MOBİLİTE SAĞLIYOR

My ALD applikasyon da, araç sürücülerinin günlük hayatlarını kolaylaştıracak bütün hizmetlere erişmelerine olanak sağlıyor. Sürücülere kesintisiz mobilite ve pratiklik sağlayan My ALD mobil uygulaması ile sürücüler bulunduklara lokasyondaki park yerlerine ve ALD Automotive anlaşmalı servislere, akaryakıt istasyonlarının adreslerine ve yol tarifine kolayca ulaşabilirler. Bütün bu faydalı hizmetlere tek tıkla erişim imkanı sağlayan My ALD kolay, inovatif ve verimli olması ile fark yaratıyor.

Operasyonel kiralama sektöründe global deneyimi, profesyonel altyapısı ile risk yönetimi modelleri oluşturan ALD Automotive, My ALD web portal ve mobil uygulaması ile müşterilerinin hayatını kolaylaştırıyor. Web portal ve mobil uygulama hizmetinden oluşan My ALD ile müşteriler sadece bir tık ile aracıyla ilgili tüm detaylı bilgilere ulaşabiliyor.

My ALD mobil uygulama sayesinde sürücüler ALD Automotive ile anlaşmalı servislerin, akaryakıt istasyonlarının adres bilgisine ve yol tarifine ulaşabilirler. Aynı zamanda araçların bakım geçmişini görebilir, park yerlerine ulaşabilir ve hizmetlerimiz ile ilgili çeşitli hatırlatma ve bilgilendirme mesajları alabilirler. My ALD, IOS ve Android işletim sistemli telefonlara Appstore ve Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirilebiliyor.

ARAÇLARIN BAKIM GEÇMİŞİNE BAKMAK MÜMKÜN

My ALD web portal sayesinde ise filo yöneticileri yeni araç siparişlerinde aracını seçer, konfigüre eder, diğer araçlar ile karşılaştırma yapabilirler. My ALD’ye giriş yapan sürücüler araçları ve kontratları ile ilgili tüm detaylı bilgiye ulaşabilir, araçlarının bakım geçmişine göz atabilirler. My ALD web portal ile filo yöneticileri araç bakım geçmişi, yakıt tüketimi, karbondioksit salınımı ve filolarındaki araçlara ve sözleşmelere ait tüm bilgilere ulaşabilirler ve detaylı raporları alabilirler.

Anahtar Kelime:
YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN