Ford Trucks’ın Mayıs ayı kampanyasıyla yolda faiz yok

15 Mayıs 2017
Ford Trucks’ın Mayıs ayı kampanyasıyla yolda faiz yok

Ford Otosan’ın ağır ticari markası Ford Trucks, Mayıs ayında düzenlediği kampanyalarla müşterilerine avantajlı teklifleri sunmaya devam ediyor.

Ford Otosan’ın ağır ticari markası Ford Trucks, Mayıs ayında düzenlediği kampanyalarla müşterilerine avantajlı teklifleri sunmaya devam ediyor. Ford Trucks Yol Serisi, Mayıs ayında130.000 TL, 12 Ay ve %0 faiz destekli kredi kampanyası* ile müşterilerini bekliyor.

 Ford Trucks Yol serisi 9 ve 13 litre motor seçenekleriyle 2150Nm’ye varan tork sağlarken, 4×2 6×2 ve 8×2 aks konfigürasyonlarıyla da müşterilerin her ihtiyacına yönelik tipte araç sunabiliyor. Her modelinde manuel ve otomatik şanzıman seçebilme imkanı sunan Ford Trucks yol kamyonlarında motor freni standart verilirken, yardımcı fren görevi gören intarder ise 13 litre motorlarda opsiyonel olarak sunuluyor.

Ford Trucks’ın 2. el ağır ticari alım-satım markasıTruckMarket, Ford Trucks güvencesine sahip, ekspertiz raporlu araçları ile tüm Ford müşterilerini Mayıs ayında da bekliyor.2. elde en yaygın bayi ve servis ağına sahip olan TruckMarket, 2.el Ford Trucks 1838T ve 1846T çekiciler için 100.000 TL, 12 Ay, %0 faizkredi kampanyası ileFord müşterilerini bekliyor.

Ford Trucks kampanyaları ve modelleri ile ilgili tüm bilgilere www.fordtrucks.com.tr ve 4443673 nolu çağrı merkezinden, Ford Trucks’ın 2. el kapsamında müşterilerine sunduğu ağır ticariaraç modellerine isewww.truckmarket.com.tradresinden ulaşılabiliyor.

 

 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN