Hollanda Nakliye

19 Temmuz 2021
Hollanda Nakliye

Saygınlar Nakliyat’ın taşıma güzergahları arasında Hollanda da yer alıyor.

Uluslararası yük taşımacılığında Türkiye’nin önemli ismi haline gelen Saygınlar Nakliyat, Hollanda nakliye alanında profesyonel hizmet veriyor. Türkiye, yıl içinde çok sayıda Hollanda’ya nakliye aracı gönderiyor. Farklı kategorilere ait yükler özenle taşınıyor. Ülke sınırları dışına yapılan taşıma işlemlerinde yasal olarak bazı izin ve belgelerin alınması gerekiyor. Taşıma işlemlerinde sürecin doğru ve planlı yönetilmesi için tecrübe sahibi firma tercih edilmelidir. Sorumluluklarının bilincinde olan, işini özenle yapan, müşteri memnuniyetine önem veren firmalar tercih edilmelidir. Aksi takdirde maddi ve manevi kayba uğranabilir. Saygınlar Nakliyat herhangi bir kaybın yaşanmaması adına tecrübe sahibi ekibiyle garantili hizmet sunmaktadır.

Hollanda Nakliyat Detayları

Hollanda nakliyat çalışmalarında firma seçimi önemlidir. Yükün durumuna göre farklı özelliklerde araçlar kullanılmaktadır. Aynı zamanda taşıma yöntemi ve güzergahı da değişmektedir. Saygınlar Nakliyat öncelikle müşteriyle iletişime geçer. Yük detayları belirlenir. Ardından yükün durumuna göre ekip, araç ve taşıma yöntemi belirlenir. Türkiye-Hollanda arasında yapılan taşıma işlemleri Hollanda karayolu nakliye üzerinden yapılmaktadır. Taşıma işlemlerinde farklı araçlar ve taşıma yöntemi kullanılır. Bunlar;

  • Komple Tır taşıma
  • Parsiyel Tır taşıma
  • Frigo Tır taşıma

Komple taşıma olarak adlandırılan taşıma yönteminde tek müşteriye ait yük tek araçta taşınır. Parsiyel taşımada ise tek araç birden fazla müşteri tarafından kullanılır. Frigo taşıma yönteminde ısıya dayanıklı yükler soğuk odalarda taşınır.

Hollanda Frigo ( soğutuculu ) Taşıma

Frigo taşıma aynı zamanda soğuk taşıma olarak bilinmektedir. Isı değişimine bağlı olarak yapısını, tadını ve kokusunu kaybeden yükler özel soğutucularla döşenmiş araçlarda taşınır. Soğutucular sayesinde araç içindeki ısı 18 derece ile -26 derece arasında kontrol edilebilir. Hollanda frigo taşıma işlemlerinde Saygınlar Nakliyat özel araçlar kullanmaktadır. Amsterdam nakliye çalışmalarında da tercih edilen soğuk taşıma, geliştirilmiş araçlarla daha güvenli bir şekilde yapılır.

Hollanda Parsiyel Taşıma

Rotterdam nakliye işlemlerinde bazı durumlarda müşterinin yükü aracı dolduramıyor. Aracın dolmaması durumunda eğer ikinci bir müşteri için yer varsa araç, birden fazla müşteri tarafından kullanılıyor. Hollanda parsiyel taşıma işlemlerinde aynı güzergah üzerinde hareket eden yükler taşınabiliyor. Alınan güvenlik önlemleri sayesinde yükün herhangi bir hasara uğraması önleniyor. Parsiyel taşıma aynı zamanda bütün olmayan, parça anlamına geliyor.

Maddi olarak en uygun taşıma yöntemi arasında yer alan parsiyel taşıma, Saygınlar Nakliyat ailesi tarafından yapılıyor. Hazırlanan plan doğrultusunda yapılan taşıma işlemlerinde müşteri haklarının korunması adına sözleşme imzalanıyor. Güvenilir ve kaliteli taşıma işlemi sayesinde zamandan tasarruf sağlamış oluyorsunuz.

Kaynak : Hollanda nakliye yapan firmalar
sayginlar@sayginlarnakliyat.com

 

Advertorial. 

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN