Kızılkaya Gümrük Müşavirliği de TEİD üyesi oldu

30 Mart 2021
Kızılkaya Gümrük Müşavirliği de TEİD üyesi oldu

Etik ve İtibar Derneği (TEİD) üyeleri arasına Kızılkaya Gümrük Müşavirliği de katıldı.

Türkiye’nin önde gelen kurum ve kuruluşlarının katılımıyla 150’yi aşkın üyeye ulaşan Etik ve İtibar Derneği (TEİD) üyeleri arasına, Uluslararası kalite ve güvenlik standartlarına uygun hizmetleriyle sektöre yön veren Kızılkaya Gümrük Müşavirliği de katıldı.

Etik ve İtibar Derneği TEİD’in yeni üyesi, 1980 yılında M. Yalçın Kızılkaya tarafından kurulan, ana faaliyetleri gümrük müşavirliği, danışmanlık, akademik eğitim ve denetim hizmetleri olan ve bunların dışında her türlü ithal ve ihraç ürünlerin nakliye, depolama, yurtiçi dağıtım hizmetleri gibi alanlarda da destekleyici ve tamamlayıcı hizmetler sunan Kızılkaya Gümrük Müşavirliği oldu.

Kızılkaya Gümrük Müşavirliği, Kurulduğu günden bugüne attığı her adımı; sürekli gelişmek, büyümek ve hep daha iyisini başarmak için atarken, Uluslararası geçerliliği olan ve şeffaf ticaretin yürütülmesinde rolü bulunan TRACE, ISO 9001 Kalite Standardı, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Standardı ve ISO 37001 Yolsuzlukla Mücadele Yönetim Sistemi Sertifikalarına sahiptir. Uzman kadrosunun stratejik yaklaşımları, sonuç odaklı ve müşteri memnuniyeti önceliği ile global ve ulusal alanda sektörün öncü şirketi olma konumunu da korumaktadır. Gümrük müşavirliği alanında yıllara dayanan bilgi ve tecrübeleriyle kusursuz çözümler üreten Kızılkaya Gümrük Müşavirliği, güncellenen politikaları ve verdiği hizmetlerin kalitesiyle sektörde kalıcı üstünlükler sağlama vizyonuyla çalışmalarını sürdürmektedir.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN