Michelin, lastik alanlara 160 liraya varan fırsat sunuyor

31 Mart 2017
Michelin, lastik alanlara 160 liraya varan fırsat sunuyor

Michelin, 1 Nisan-15 Temmuz 2017 tarihleri arasında Michelin yetkili bayilerinden lastik alan müşterilerine 160 TL’ye varan fırsatlar sunuyor.

Michelin, 1 Nisan-15 Temmuz 2017 tarihleri arasında  Michelin yetkili bayilerinden lastik alan müşterilerine 160 TL’ye varan fırsatlar sunuyor.

Her koşulda yol güvenliği, enerji tasarrufu ve yüksek performans arayan sürücülerin ilk tercihi olan Michelin,  yeni kampanyasını müşterileriyle buluşturuyor. MICHELIN Total Performance Stratejisi ile tek bir lastikle, bütün performans alanlarında en iyisini sunan Michelin, 1 Nisan-15 Temmuz 2017 tarihleri arasında yetkili Michelin perakende bayilerinden Michelin yaz veya kış 4×4, binek veya hafif ticari araç lastiği alan müşterilerine 160 TL’ye varan servis ve indirimler sunuyor. Kampanya kapsamında lastik ebadı 16” ve altı araçlar için 80 TL+KDV tutarında, 17” ve üstü araçlar için ise 160 TL+KDV tutarında indirim ve servis fırsatı sunuluyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin lastiklerini aldıktan sonra MICHELIN boşluk AD SOYAD yazıp 3161’e mesaj atmaları ve SMS ile gelen kampanya katılım kodunu lastikleri satın aldıkları Michelin bayisi ile paylaşmaları gerekiyor. Müşteriler, bu işlemlerden sonra anında yağ ve filtre değişimi, fren sistemi kontrolü, bakımı, silecek değişimi, akü değişimi, ön takım onarımı, klima gazı dolumu ve ilave lastik garantisi gibi tüm lastik servis ve araç bakım hizmetlerinden yararlanma şansı yakalayacak.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN